עכשיו כשהחלטתם שאתם רוצים לצאת ולבלות בטיול קרוואנים בסקנדינביה, ולהתחיל את הטיול שלכם באחת ממדינות סקנדינביה ולא פחות חשוב החלטתם לשכור את הקרוואן בחברת גרייבר קרוואנים המתמחה בהשכרות קרוואנים בסקנדינביה, מה שנותר לכם לעשות זה להחליט על המדינה בסקנדינביה שתהיה הראשונה להתחלת הטיול שאותו תרצו לעשות. זאת תעשו ממש עוד רגע, רק לפני שאתם רצים לבחור את הדגם המתאים לכם, בעמוד הזה תתחילו את החיפוש שלכם לחופשה הקרירה והמושלמת בצפון אירופה ולצאת ל- טיול קרוואנים בסקנדינביה למגוון המדינות והיעדים בצפון אירופה.
שכירת קרוואן בסקנדינביה היא הבחירה הפופולרית ביותר לכל מי שרוצה לטייל בקרוואן באחד ממדינות צפון אירופה. השכרת קרוואן בסקנדינביה תיתן לכם השכרה מעט יקרה אך תחסוך הרבה נסיעה, גשרים ומעבורות יקרות וכמובן ותחסוך זמן טיול יקר. כפי שאתם מבינים בחירת מקום ההשכרה צריך לקחת בחשבון את יעד הטיסה שלכם והיכן היא נוחתת, לסקנדינביה טיסות רבות: טיסות סדירות עם עצירת ביניים באירופה כמו בגרמניה, שוויץ צרפת או הולנד, טיסות החסך ("לואוקוסט") ישירות למגוון מדינות סקנדינביה כמו שוודיה, דנמרק, נורבגיה ועוד. מרבית תחנות השכרת הקרוואן בסקנדינביה קרובת לאחד משדות התעופה הרבים במדינות ולחלקן אף העברות מהשדה לתחנה עצמה. 
בסקנדינביה מגוון מדינות חלקן מחוברות יבשתית כמו נורבגיה, דנמרק, פינלנד ושוודיה וחלקן נפרדות כמו איסלנד.

חשוב לזכור לבחור טיסות בשעות הנכונות לסקנדינביה שלא שמגיעות מאוחר ביום ולא ממריאות מוקדם בבוקר (כיוון שתחנות ההשכרה בסקנדינביה נסגרות בשעה 17:00 או 18:00 ונפתחות ברובם רק בשעה 9:00 בבוקר), לא לשכוח כל תחנות ההשכרה בסקנדינביה סגורות בימי ראשון ובחגים מקומיים וכן פתוחות בשבת רק לפי הזמנות ובשעות חריגות לפי בקשה מראש ובתוספת תשלום.

מכאן התחילו את השלב הבא של תכנון  טיול קרוואנים בצפון אירופה בכך שתעשו את בחירת המדינה ואחר כך העיר שממנה תרצו לתחיל ולשכור קרוואן בסקנדינביה, פשוט לחצו על התמונה של אחת ממדינות סקנדינביה:

  • השכרת קרוואנים בנורבגיה
  • השכרת קרוואנים בשוודיה
  • השכרת קרוואנים בפינלנד
  • השכרת קרוואנים בדנמרק
  • השכרת קרוואנים באיסלנד

 

אם תרצו למצוא מידע תיירותי נוסף תוכלו למצאו באתר שלנו באתרי ביקור ובילוי ופארקי שעשועים בסקנדינביה.

אם תרצו למצוא מידע על חניוני קרוואנים תוכלו למצאו באתר שלנו בחניוני קרוואנים מומלצים בסקנדינביה.