עכשיו שהחלטתם שאתם רוצים לצאת ולבלות לטייל בקרוואנים באירופה בסקנדינביה ולהתחיל את הטיול שלכם בשוודיה, המדינה העשירה והמרתקת בסקנדינביה באירופה להשכרת קרוואנים, ולא פחות חשוב החלטתם לשכור את הקרוואן דרך חברת גרייבר קרוואנים המתמחה בהשכרות קרוואנים בשוודיה. מה שנותר לכם לעשות זה להחליט על היעד שאליו תרצו לטייל וזאת תעשו ממש עוד רגע. בעמוד הזה תתחילו את החיפוש שלכם לחופשה האירופאית הזולה והמושלמת ולצאת ל- טיול קרוואנים משוודיה למגוון יעדים בסקנדינביה באירופה.
שכירת קרוואן בשוודיה היא מהבחירות הפופולרית ביותר לכל מי שרוצה לטייל בקרוואן בטירות של שוודיה בפיורדים של שוודיה ונורבגיה וסקנדינביה באירופה. שכירת קרוואן בשוודיה תיתן לכם את ההשכרה הנוחה והאיכותית ביותר מכל היעדים. כפי שאתם מבינים בחירת מקום ההשכרה צריך לקחת בחשבון את יעד הטיסה שלכם והיכן היא נוחתת, לשוודיה טיסות רבות: טיסות סדירות לשטוקהולום, מאלמו וגטבורג עם טיסות המשך לשאר יעדים כמו מאלמו והליסבורג, טיסות החסך ("לואוקוסט") לשטוקהולם ומלאמו ויעדים נוספים ולעיתים בעונת הקיץ טיסות שכר ישראליות לאוסלו ועוד. מרבית תחנות השכרת הקרוואנים בנורבגיה קרובות לאחד משדות התעופה הרבים עם העברות מהשדה כחלק מהשכרת הקרוואן, כמובן ניתן להגיע גם עם מעבורות מגרמניה, דנמרק או נורבגיה לתחנות ההשכרה בשטוקהולם גטבורג או מאלמו. 
שוודיה היא כאמור המדינה הגדולה העשירה והמרשימה ונעימה ביותר לשכירת קרוואנים בסקנדינביה באירופה וממנה ניתן לטייל לכמעט כל מדינות סקנדינביה באירופה: שוודיה, נורבגיה, דנמרק ופינלנד ואפילו לשלב על ידי מעבורות גם את אסטוניה, לטביה ליטה ופולין.
חשוב לזכור לבחור טיסות בשעות הנכונות לשוודיה, שלא שמגיעות מאוחר ביום ולא ממריאות מוקדם בבוקר (כיוון שתחנות ההשכרה בשוודיה נסגרות בשעה 18:00 ונפתחות רק בשעה 9:00 או 10:00 בבוקר).

מכאן התחילו את השלב הבא של תכנון טיול קרוואנים בסקנדינביה ושוודיה באירופה בכך שתעשו את בחירת העיר שממנה תרצו להתחיל ולשכור קרוואן בשוודיה. פשוט לחצו על התמונה של אחת הערים בשוודיה:

  • שכירת קרוואנים בשטוקהולם
  • שכירת קרוואנים במלאמו
  • שכירת קרוואנים בהליסבורג
  • שכירת קרוואנים בגטבורג


אם תרצו למצוא מידע תיירותי נוסף תוכלו למצאו באתר שלנו באתרי ביקור ובילוי ופארקי שעשועים בשבדיה.

אם תרצו למצוא מידע על חניוני קרוואנים תוכלו למצאו באתר שלנו בחניוני קרוואנים מומלצים בשבדיה.

אם תרצו למצוא מידע תיירותי נוסף תוכלו לקרוא על טיול מקיף בשוודיה באתר שלנו סיפור מסלול - החלום השוודי 2019.

אם תרצו למצוא מידע נוסף על מעבורות בין מדינות סקנדינביה תוכלו למצו את זה באתר שלנו במעבורות בסקנדינביה.