עכשיו כשהחלטתם שאתם רוצים לצאת ולבלות לטייל בקרוואנים באירופה בסקנדינביה ולהתחיל את הטיול שלכם בנורבגיה, המדינה המרשימה ביותר באירופה להשכרת קרוואנים, ולא פחות חשוב החלטתם לשכור את הקרוואן דרך חברת גרייבר קרוואנים המתמחה בהשכרות קרוואנים בנורבגיה. מה שנותר לכם לעשות זה להחליט על היעד שאליו תרצו לטייל וזאת תעשו ממש עוד רגע. בעמוד הזה תתחילו את החיפוש שלכם לחופשה האירופאית הזולה והמושלמת ולצאת לטיול קרוואנים מנורבגיה למגוון יעדים בסקנדינביה באירופה.
שכירת קרוואן בנורבגיה היא הבחירה הפופולרית ביותר לכל מי שרוצה לטייל בקרוואן בפיורדים של נורבגיה וסקנדינביה באירופה. שכירת קרוואן בנורבגיה תיתן לכם את ההשכרה הנוחה והאיכותית ביותר מכל היעדים. כפי שאתם מבינים בחירת מקום ההשכרה צריך לקחת בחשבון את יעד הטיסה שלכם והיכן היא נוחתת, לנורבגיה טיסות רבות: טיסות סדירות לאוסלו, ברגן עם טיסות המשך לשאר יעדים כמו טרודהיים, טיסות החסך ("לואו קוסט") לאוסלו , ברגן ויעדים נוספים ולעיתים בעונת הקיץ טיסות שכר ישראליות לאוסלו ועוד. מרבית תחנות השכרת הקרוואנים בנורבגיה קרובות לאחד משדות התעופה הרבים עם העברות מהשדה כחלק מהשכרת הקרוואן, כמובן ניתן להגיע גם עם מעבורות מגרמניה, דנמרק או שוודיה לתחנות ההשכרה באוסלו בסטוונגר או ברגן.
נורבגיה היא כאמור המדינה המרשימה ונעימה ביותר לשכירת קרוואנים בסקנדינביה באירופה וממנה ניתן לטייל לכמעט כל מדינות סקנדינביה באירופה: נורבגיה, שוודיה, דנמרק ואפילו פינלנד.
חשוב לזכור לבחור טיסות בשעות הנכונות לנורבגיה, שלא שמגיעות מאוחר ביום ולא ממריאות מוקדם בבוקר (כיוון שתחנות ההשכרה בנורבגיה נסגרות בשעה 18:00 ונפתחות רק בשעה 9:00 בבוקר).

מכאן התחילו את השלב הבא של תכנון טיול קרוואנים בסקנדינביה ובנורבגיה באירופה בכך שתעשו את בחירת העיר שממנה תרצו להתחיל ולשכור קרוואן בנורבגיה. פשוט לחצו על התמונה של אחת הערים בנורבגיה:

  • שכירת קרוואנים באוסלו
  • שכירת קרוואנים בטרונדהיים
  • שכירת קרוואנים באוונס
  • שכירת קרוואנים בטרומסה
  • שכירת קרוואנים בסטווינגר
  • שכירת קרוואנים בגרימשטאד
  • שכירת קרוואנים בברגן


אם תרצו למצוא מידע תיירותי נוסף תוכלו למצאו באתר שלנו באתרי ביקור ובילוי ופארקי שעשועים בנורבגיה.

אם תרצו למצוא מידע על חניוני קרוואנים תוכלו למצאו באתר שלנו בחניוני קרוואנים מומלצים בנורבגיה.

אם תרצו למצוא מידע תיירותי נוסף תוכלו לקרוא על טיול מקיף בדרום ומרכז נורבגיה של שתי חברות באתר שלנו מיכל וסיון נורבגיה 2016.

אם תרצו למצוא מידע נוסף על מעבורות בין מדינות סקנדינביה תוכלו למצו את זה באתר שלנו במעבורות בסקנדינביה.