עכשיו שהחלטתם שאתם רוצים לצאת ולבלות לטייל בקרוואנים במרכז או מערב אירופה ולהתחיל את הטיול שלכם באחת מהמדינות הללו ולא פחות חשוב החלטתם להשכיר את הקרוואן בחברת גרייבר קרוואנים המתמחה בהשכרות קרוואנים במרכז ומערב אירופה, מה שנותר לכם לעשות זה להחליט על המדינה שהיא תהיה הראשונה להתחלת הטיול שאותו תרצו לטייל,  וזאת תעשו ממש רגע לפני שאתם רצים לבחור את הדגם המתאים לכם ובעמוד הזה תתחילו את החיפוש שלכם לחופשה הקרירה במרכז ומערב אירופה והחופשה המושלמת לטיול תרבות נופים ורוגע לצד פארקים ואקשן ולצאת ל- טיול קרוואנים באירופה למגוון המדינות והיעדים במרכז ומערב אירופה.
השכרת קרוואן במרכז ומערב אירופה היא הבחירה הפופולרית ביותר לכל מי שרוצה לטייל בקרוואן באחד ממדינות מערב אירופה. השכרת קרוואן במערב אירופה תיתן לכם השכרה מעט יקרה יותר מגרמניה אך תחסוך הרבה נסיעה ותחסוך זמן טיול יקר. כפי שאתם מבינים בחירת מקום ההשכרה צריך לקחת בחשבון את יעד הטיסה שלכם והיכן היא נוחתת, למרכז ומערב אירופה מאות טיסות יומיות למגוון רחב של יעדים ושדות תעופה כמו אוסטריה, צרפת שוויץ ופורטוגל: טיסות סדירות ישירות או עם עצירת ביניים, טיסות החסך (לואוקוסט) ישירות למגוון ערים במערב ומרכז אירופה וכמובן טיסות שכר ישראליות. מרבית תחנות השכרת הקרוואן במרכז ומערב אירופה קרובת לאחד משדות התעופה הרבים במדינות אלו ולחלקן אף העברות מהשדה לתחנה עצמה. 

חשוב לזכור לבחור טיסות בשעות הנכונות לאירופה שלא שמגיעות מאוחר ביום ולא ממריאות מוקדם בבוקר (כיוון שתחנות ההשכרה באירופה נסגרות בשעה 17:00 ונפתחות רק בשעה 9:00 בבוקר), לא לשכוח כמעט כל תחנות ההשכרה באירופה סגורות בימי ראשון ובחגים מקומיים וכן פתוחות בשבת רק לפי הזמנות ובשעות חריגות לפי בקשה מראש ובתוספת תשלום.

מכאן התחילו את השלב הבא של תכנון  טיול קרוואנים במרכז ומערב אירפה בכך שתעשו את בחירת המדינה ואחר כך העיר שממנה תרצו להתחיל ולשכור קרוואן במרכז או במערב אירופה, פשוט לחצו על התמונה של אחת ממדינות אירופה:

  • השכרת קרוואנים באוסטריה
  • השכרת קרוואנים בצרפת
  • השכרת קרוואנים בשוויץ

 

אם תרצו למצוא מידע תיירותי נוסף תוכלו למצאו באתר שלנו באתרי ביקור ובילוי ופארקי שעשועים במרכז ומערב אירופה.

אם תרצו למצוא מידע על חניוני קרוואנים תוכלו למצאו באתר שלנו בחניוני קרוואנים מומלצים במרכז ומערב אירופה.

אם תרצו למצוא מידע תיירותי נוסף תוכלו לקרוא על מסלולי טיול משנים קודמות באתר שלנו תמונות וסיפורי מטיילים - מרכז ומערב אירופה.