עכשיו כשהחלטתם שאתם רוצים לצאת ולבלות לטייל בקרוואנים באי הבריטי ולהתחיל את הטיול שלכם באחת ממדינות האי הבריטי, ולא פחות חשוב החלטתם להשכיר את הקרוואן בחברת גרייבר קרוואנים המתמחה בהשכרות קרוואנים באי הבריטי, מה שנותר לכם לעשות זה להחליט על איזו מדינה באי הבריטי שתהיה הראשונה שלכם להתחלת הטיול, וזאת תעשו ממש רגע לפני שאתם רצים לבחור את הדגם המתאים לכם. בעמוד הזה תתחילו את החיפוש שלכם לחופשה נעימה, נימוסית וקרירה באי הבריטי והמושלמת לטיול נופים ולצאת ל- טיול קרוואנים באי הבריטי עם רכב מותאם לנהיגה בצד שמאל של הכביש.


שכירת קרוואן באי הבריטי היא הבחירה הפופולרית ביותר לכל מי שרוצה לטייל בקרוואן באחת ממדינות האי הבריטי ואז לקבל רכב המותאם לנסיעה עם הגה בצד ימין. שכירת קרוואן באי הבריטי אולי תיתן לכם השכרה מעט יקרה אך תחסוך הרבה בעיות וסיבוכים במהלך הנסיעה. כפי שאתם מבינים בחירת מקום ההשכרה צריך לקחת בחשבון את יעד הטיסה שלכם והיכן היא נוחתת. לאי הבריטי טיסות רבות: טיסות סדירות ישירות או עם עצירת ביניים באירופה לשדות התעופה של לונדון באנגליה או של אדינבורו בסקוטלנד או של דבלין באירלנד כמו גם טיסות שכר ישראליות ללונדון או טיסות החסך ("לואוקוסט") ישירות למגוון יעדים באנגליה, סקוטלנד ובאירלנד. מרבית תחנות השכרת הקרוואן באי הבריטי קרובות לאחד משדות התעופה הרבים במדינות ולחלקן אף העברות מהשדה לתחנה עצמה. 

באי הבריטי מגוון מדינות חלקן מחוברות כמו אנגליה, ויילס וסקוטלנד וחלקן נפרדות עם מעבר במעבורת כמו אירלנד. 

חשוב לזכור לבחור טיסות בשעות הנכונות לאי הבריטי שלא שמגיעות מאוחר ביום האיסוף ולא ממריאות מוקדם בבוקר (כיוון שתחנות ההשכרה באי הבריטי נסגרות בשעה 17:00 ונפתחות ברובם רק בשעה 9:00 בבוקר) ביום ההחזר. לא לשכוח כל תחנות ההשכרה באי הבריטי סגורות בימי ראשון ובחגים מקומיים וכן פתוחות בשבת רק לפי הזמנות ובהזמנה מראש ובתוספת תשלום.

מכאן התחילו את השלב הבא של תכנון  טיול קרוואנים באי הבריטי בכך שתעשו את בחירת המדינה ואחר כך העיר שממנה תרצו להתחיל ולשכור קרוואן באי הבריטי. פשוט לחצו על התמונה של אחת ממדינות האי הבריטי:

 

אם תרצו למצוא מידע תיירותי נוסף תוכלו למצאו באתר שלנו באתרי ביקור ובילוי ופארקי שעשועים באי הבריטי.

אם תרצו למצוא מידע על חניוני קרוואנים תוכלו למצאו באתר שלנו בחניוני קרוואנים מומלצים באי הבריטי.