עכשיו שהחלטתם שאתם רוצים לצאת ולבלות לטייל בקרוואנים בצפון אמריקה ולא פחות חשוב החלטתם על שכירת הקרוואן בצפון אמריקה בחברת גרייבר קרוואנים המתמחה בהשכרות קרוואנים במדינות צפון אמריקה השונות.

מה שנותר לכם לעשות זה להחליט על היעד שאליו תרצו לטייל,  וזאת לפני שתבחרו את הדגם המתאים לכם ובעמוד הזה תתחילו את החיפוש שלכם לחופשה המושלמת ולצאת ל- טיול קרוואנים בצפון אמריקה.
בבחירת מקום שכירת קרוואן בצפון אמריקה צריך לקחת בחשבון את יעד הטיסה שלכם והיכן היא נוחתת: האם זה שדה התעופה של ניו יורק, או אולי שדה התעופה בוונקובר, או השדה באנקורג' אלסקה. כדי לבחור נכון את יעד הטיסה חשוב לזכור שטיול בקרוואנים בצפון אמריקה הוא טיול שיכול להיות עם מרחקי נסיעה מאד גדולים ולכן ניתן גם לחשוב או לבדוק השכרות חד כיווניות בין הערים השונות. כלומר, טיול למערב שיתחיל בלאס וגאס ויסתיים בלוס אנג'לס או יתחיל בסאן פרנסיסקו ויסתיים בסולט לייק סיטי. תוכלו לבחור בין שכירת הקרוואן במקומות שבהם יש טיסות ישירות מישראל לדוגמא ניו יורק, בוסטון, סאן פרנסיקו, לוס אנגלס מיאמי או יעדים עם טיסות שבהם יש חניית ביניים באירופה כמו דנבר, סיאטל או מונטריאול בקנדה. 
חשוב לזכור בבחירת הטיסה יש לשים לב שאין אפשרות ללקיחת הקרוואן בארצות הברית והחזרתו בקנדה או להיפך. נקודה חשובה מאד היא שלא ניתן לשכור את הקרוואן ביום הנחיתה ויש לישון לילה קודם במלון. לכן מומלץ לבחור טיסות שמגיעות בוקר יום קודם ליום ההשכרה וללכת לישון בערב כדי לקום רעננים להשכרה. חלק מהחברות אף מציעות העברות ממלונות או אזורים מסוימים ורצוי להיעזר בנו בבחירת המלון או בהזמנתו. תחנות השכרת הקרוואנים נפתחות רק בשעה 9:00 בבוקר להחזרה של הקרוואנים אך אפשר בחלק מהתחנות בתשלום מראש להתחיל לקבל את הקרוואן בבוקר. כמו כן, התחנות נסגרות סביב השעה 17:00 לכן רצוי להגיע לתחנה כבר בשעות הצהריים. לא פחות חשוב לא לבחור טיסות הנוחתות או ממריאות ביום ראשון שבו מרבית תחנות ההשכרה סגורות. 

פשוט לחצו על התמונה של אחת המדינות בצפון אמריקה: