עכשיו שהחלטתם שאתם רוצים לצאת ולבלות לטייל בקרוואנים באסיה ולא פחות חשוב החלטתם על השכרת הקרוואן באסיה בחברת גרייבר קרוואנים המתמחה בהשכרות קרוואנים במדינות אסיה השונות.

מה שנותר לכם לעשות זה להחליט על היעד שאליו תרצו לטייל,  וזאת לפני שתבחרו את הדגם המתאים לכם ובעמוד הזה תתחילו את החיפוש שלכם לחופשה המושלמת ולצאת ל- טיול קרוואנים באסיה.
בבחירת מקום השכרת קרוואן באסיה צריך לקחת בחשבון את יעד הטיסה שלכם והיכן היא נוחתת: האם זה שדה התעופה בעיר טוקיו ביפן או אולי שדה התעופה בעיר ניו דהלי או בעיר מומבאי בהודו. כדי לבחור נכון את יעד הטיסה חשוב לזכור שטיול בקרוואנים באסיה הוא טיול שבו לא ניתן לקחת במדינה אחת ולהחזיר במדינה אחרת.

חשוב לזכור שאין לבחור טיסות שמגיעות מאוחר ביום כיוון שתחנות ההשכרה נסגרות בדרך כלל בשעה 17:00 וכן לא לבחור טיסות שממריאות חזרה לארץ מוקדם מידי לפני השעה 13:00 כי תחנות השכרת הקרוואנים נפתחות רק בשעה 9:00 בבוקר, ולא פחות חשוב לא לבחור טיסות הנוחתות או ממריאות בחגים מקומיים או בימי חופש מקומיים שבהם תחנות ההשכרה סגורות, תוכלו לבדוק את הימים שבהם התחנות סגורות איתנו במייל.

לאחר שתבחרו את היעד הכללי השל הטיול בקרוואנים כעת תבחרו את ההמדינה בה תרצו לטייל ואז תוכלו להתקדם לאותה המדינה באסיה ושם לבצע את השלב הבא של בחירת העיר במדינה באסיה שבה תתרצו לבצע את שכירת הקרוואן. 

פשוט לחצו על התמונה של אחת המדינות באסיה:

  • השכרת קרוואנים ביפן
  • השכרת קרוואנים בהודו