עכשיו שהחלטתם שאתם רוצים לצאת ולבלות לטייל בקרוואנים באזור הפסיפיק באוסרליה וניו זילנד ולא פחות חשוב החלטתם על השכרת הקרוואן בפסיפיק באוסרליה וניו זילנד  בחברת גרייבר קרוואנים המתמחה בהשכרות קרוואנים במדינות הפסיפיק השונות.

מה שנותר לכם לעשות זה להחליט על היעד שאליו תרצו לטייל,  וזאת לפני שתבחרו את הדגם המתאים לכם ובעמוד הזה תתחילו את החיפוש שלכם לחופשה המושלמת ולצאת ל- טיול קרוואנים בפסיפיק.
בבחירת מקום השכרת קרוואן בפסיפיק צריך לקחת בחשבון את יעד הטיסה שלכם וכן את משך הטיסה הארוך ליעד זה ולא פחות חשוב מהיכן הטיסה שלכם בחזרה בסוף הטיול. האם אתם מתחילים באוסטרליה בחוף המערבי ומסיימים במזרחי או במרכז היבשת האם אתם מתחילים באי הדרומי של ניו זילנד ואז עוברים עם מעבוןרת לאי הדרומי, חשוב להחליט על דברים אלו לפני הזמנת הקרוואן.

חשוב לזכור שאין לבחור טיסות שמגיעות מאוחר ביום כיוון שתחנות ההשכרה נסגרות בערב וכן אתם עויים להיות עייפים מהטיסה הארוכה וכן לא לבחור טיסה חזרה הממריאה מוקדם כדי שתוכלו להחזיר את הקרוואן בלי לחץ של זמן בבוקר.

לאחר שתבחרו את היעד הכללי השל הטיול בקרוואנים כעת תבחרו את ההמדינה בה תרצו לטייל ואז תוכלו להתקדם לאותה המדינה בפסיפיק ושם לבצע את השלב הבא של בחירת העיר באוסטרליה או ניו זילנד שבה תתרצו לבצע את שכירת הקרוואן. 

פשוט לחצו על התמונה של אחת המדינות בפסיפיק:

  • השכרת קרוואנים באוסטרליה 
  • השכרת קרוואנים בניו זילנד