עכשיו כשהחלטתם שאתם רוצים לצאת ולבלות לטייל בקרוואנים באלסקה שהיא מדינה בארצות הברית ולהתחיל את הטיול שלכם באלסקה, ולא פחות חשוב החלטתם לשכור את הקרוואן בחברת גרייבר קרוואנים המתמחה בהשכרות קרוואנים באלסקה, מה שנותר לכם לעשות זה להחליט על איזו עיר באלסקה שתהיה הראשונה שלכם להתחלת הטיול, וזאת תעשו ממש רגע לפני שאתם רצים לבחור את הדגם המתאים לכם. בעמוד הזה תתחילו את החיפוש שלכם לחופשה נעימה, וקרה באלסקה המושלמת עם נופי בראשית לטיול נופים ולצאת לטיול קרוואנים באלסקה.

שכירת קרוואן באלסקה היא הבחירה הפופולרית ביותר לכל מי שרוצה לטייל בקרוואן באחת ממדינות ואזורי הנוף הייחודיים של ארצות הברית במדינת אלסקה. שכירת קרוואן באלסקה אולי תיתן לכם השכרה מעט יקרה יחסית לרכב אך תחסוך הרבה בעיות וסיבוכים במהלך הנסיעה במיוחד שניתן לישון בהרבה מקומות באופן חופשי ועצמאי. כפי שאתם מבינים בחירת מקום ההשכרה צריך לקחת בחשבון את יעד הטיסה שלכם והיכן היא נוחתת. לאלסקה טיסות סדירות עם עצירת ביניים בארצות הברית, קנדה או באירופה לשדה התעופה של אנקורג'. מרבית תחנות השכרת הקרוואן באלסקה קרובות לשדה התעופה ולחלק מחברות ההשכרה יש העברות ממלונות שונים משדות התעופה לתחנה עצמה. 

חשוב לזכור שיש לישון לילה ראשון במלון לאחר הנחיתה מטיסה טראנס אטלנטית ולכן מומלץ לבחור טיסות בשעות הנכונות לאלסקה שלא שמגיעות מוקדם בבוקר אלא אחר הצהריים ולא ממריאות מוקדם בבוקר ביום ההחזרה (כיוון שתחנות ההשכרה באלסקה נפתחות ברובם רק בשעה 9:00 בבוקר). לא לשכוח כמעט כל תחנות ההשכרה באלסקה סגורות בימי ראשון ובחגים מקומיים וכן פתוחות בשבת מחוץ לעונה רק לפי הזמנות ובהזמנה מראש ולעיתים בתוספת תשלום.

מכאן התחילו את השלב הבא של תכנון  טיול קרוואנים באלסקה בכך שתעשו את בחירת העיר שממנה תרצו להתחיל ולשכור קרוואן באלסקה. פשוט לחצו על התמונה של אחת מהערים באלסקה:

  • השכרת קרוואנים באנקורג'


אם תרצו למצוא מידע תיירותי נוסף תוכלו למצאו באתר שלנו באתרי ביקור ובילוי ופארקי שעשועים באלסקה.

אם תרצו למצוא מידע על חניוני קרוואנים תוכלו למצאו באתר שלנו בחניוני קרוואנים מומלצים באלסקה.

אם תרצו למצוא סיפורי מטיילים שטיילו בקנדה תוכלו למצאו באתר שלנו בהמטייל העצמאי בצפון אמריקה.

אם תרצו ללמוד קצת יותר על התנהלות החניונים בקנדה תמצאו מידע  באתר שלנו הכרות עם חניון בארצות הברית קנדה ואלסקה.