הרשמה לטיול זה הסתיימה
               
עדיין ניתן לרכוש כרטיס טיסה בזול 
                          על תאריכי הטיול
             ולקבל חבילת טוס וסע עם קרוואן 


היום הראשון של הטיול יום שלישי – 02/08/22

בבוקר ניפגש בשדה התעופה בן גוריון ונעלה על הטיסה לגרמניה לעיר מינכן, לאחר הנחיתה בגרמניה נעלה על הסעה שתיקח אותנו לתחנת ההשכרה לא רחוק משדה התעופה שם נתחיל בקבלת הקרוואנים, לאחר שנתארגן על הקרוואנים נמשיך למרכז קניות בעיירה סמוכה להציידות ראשונית של אוכל וציוד לקרוואן ונתחיל את הטיול בנסיעה בכבישים המהירים המפורסמים של גרמניה ה- "אוטובאן" לכיוון אוסטריה. בדרך נעצור לרכוש מדבקת אגרת כבישים לאוסטריה נעזוב את הכביש המהיר ונעבור את הגבול לאוסטריה, נמשיך בעמקים של האלפים עוצרי הנשימה בכייון של העיירה צל אם זה הנמצא על שפת אגם.
צפונית לעיירה לאחר שניכנס למחוז זלצבורג נעצור לביקור ב- מערת למפרכט שהיא בין המערות עם מערכת מחילות מהנרחבות ביותר באירופה. ניכנס למערה בשבילי הליכה ומדרגות המטפסות לתוך המערה נראה חזיון של אורות בקירות המערה ונמשיך בשביל ונטפס עד למפלי המים שבמערה נשמע אגדות על נסיכה אבירים ומטמון אבוד ומשם נרד בשביל היוצא ממנה.
נמשיך דרומה לחניון ליד העיירה צל אם זה הנמצאת על שפת אגם. ניכנס לחניון ולאחר התארגנות הילדים ייהנו ממתקני המשחקים שבחניון ובערב נקיים מפגש קבוצתי למבוגרים.

היום השני של הטיול יום רביעי – 03/08/22

בבוקר נצא מהחניון בנסיעה קצרה לתוך שמורת הטבע "ההרים הגבוהים" אל הכפר ראוריס ומשם ברכבל נעלה לפסגת ההר הוכלמן בגובה של 1,780 מטר. נלך ברגל הליכה קצרה עד תחנת ציפורי הטרף הנמצאת על פיסגת ההר, לאחר שנצפה מקרוב בציפורי הטרף נשב למופע של מאלף ציפורים עם בזים נשרים ינשוף ועוד ובסיום המופע נוכל ללכת לראות את כלובי הינשופים הביישנים, הניצים ושאר ציפורי טרף. 

נחזור לתחנת הרכבל ונרד ברכבל לתחנת הביניים שם באתר חיפוש הזהב הילדים יהפכו להיות מהר מאד למומחים בחיפוש זהב, בעזרת המים הזורמים בהר, ערימות החציבה והדרכה מקצועית שתינתן, מציאת זהב בחיפושים - מובטחת. משם לשאחריה יקבל כל ילד תעודת כורה מומחה.

 

מאזור הזהב ולאחר שכל ילד יצא עם מבחנה עם זהב נרד ברכבל חזרה לכפר.
נצא בנסיעה לחניון ליד העיירה צל אם זה הנמצאת על שפת אגם. ניכנס לחניון ולאחר התארגנות הילדים ייהנו ממתקני המשחקים שבחניון או מרחצה באגם בחוף הרחצה של החניון ובערב נקיים מפגש קבוצתי למבוגרים.

היום השלישי של הטיול יום חמישי – 04/08/22

בוקר נתחיל בנסיעה קצרה לעיירה וייסבאך על ידי לאופר שבה מתחיל אחד ממסלולי ההליכה היפים והעוצמתיים ביותר באוסטריה ערוץ סייסנברג. לאחר שנחנה נצא למסלול הליכה מדהים לאורך הערוץ ובין המצוקים ועל גשרי העץ שבו עד שנגיע למפל הגבוהה ולאחריו למעוק שחור שבקצה המסלול שם נפנה ונחזור אל הקרוואנים.נמשיך בנסיעה קצרה לעיירה פלאכו שם נעצור למרכז קניות להצטיידות ואשר מולו נמצא פארק המים. נכנס לבילוי בפארק המים  המקורה והבריכות החמות פארק המים אמדה לכיף של 4 שעות של בילוי במים  החמים, במגלשות, בבריכות הגלים ומגלשת החור השחור - לאמיצים בלבד. 

 


לאחר פארק המים והתארגנות בקרוואנים נצא בנסיעה קצרה לחניון בתוך העיירה ראדשדט ובערב נקיים מפגש קבוצתי עם קפה ועוגיות.

היום הרביעי של הטיול יום שישי – 05/08/22

בבוקר תחיל בנסיעה מעט צפונה לעיירת כורי נחושת האוטאו למכרה  הנחושת שהיה הגדול ביותר באוסטריה. נבקר במכרה המציג את עבודתם המפרכת של הכורים במכרה זה בתקופת ימי הביניים. 

לאחר הביקור במכרה נצא בנסיעה קצרה דרומה לעיירה ווגראיין שם נעלה ברכבל גרפנברג  לאחר תצפית מרהיבה על הסביבה נלך ליהנות במגוון המתקנים שעל ההר הכוללים בין השאר: אגם עם רפסודות, גשר חבלים, מתקן טיפוס חבלים, מתקני משחקים וקפציות.בסיום הפעילות נרד ברכבל ונמשיך בנסיעה קצרה לפארק מים פתוח ובריכה מקורה של העיירה ווגראיין שם נבלה ארבע שעות של כיף.בסיום פארק המים לאחר התארגנות נעלה על הקרוואנים ונמשיך בנסיעה צפונה לחניון ליד העיירה ראדשטט.

היום החמישי של הטיול יום שבת  - 06/08/22

את היום הזה נתחיל מוקדם ונקדיש אותו לעיר זלצבורג, בבוקר ניסע בנסיעה צפונה מהחניון לטירת הלבורנן עם המדשאות הענקיות שלה והמזרקות שמסביבה הבנויה בארכיטקטורה המנייריסטית. לאחר שנחנה במגרש החניה מוקף הדשאים נלך לחצר הארמון שם ניכנס לביקור במסלול מודרך של גן הפתעות המזרקות המבטיח חוויה מצחיקה ורטובה לכולם בסיום הביקור נלך לתחנת האוטובוס הציבורי וניסע לתחנת מרכז העיר זלצבורג, נחצה ברגל את גשר המנעולים עם עשרות המנעולים של זוגות מיום חתונתם ונגיע לעיר העתיקה.
נלך ברחוב הראשי עמוס האנשים עד למעלית של הר מונקסברג שתעלה אותנו אל נקודת התצפית הגבוהה על ההר שממנה נראה את הנוף המדהים של העיר זלצבורג. 
נרד במעלית חזרה לרחובות העיר לזמן חופשי במרכז העיר העתיקה לטיול בין הבתים בשוק הגדול ועד לקתדראלה המפוארת של זלצבורג. ניפגש שוב למרגלות הכניסה בפונוקולור העולה למצודה של זלצבורג שהוא מבצר אשר נבנה בשנת 1077 ושנחשב למבצר שהשתמר בצורה הטובה ביותר באירופה מתקופה זו. 
לאחר שנשלים את הטיפוס לתוך חצר המבצר נבקר במוזיאון המריונטות שבמבצר וכן במוזיאון שנושאו הוא ימי הביניים שבו ניתן ללמוד על אורך חייהם של המעמד הגבוה בתקופה זו. בסיום הביקור נרד במסלול רגלי חזרה לעיר, שם נמשיך ללכת ברחובות העיר עד לקצה של העיר העתיקה שם נעלה על אוטובוס ציבורי בחזרה לטירת הלבורנן .
ממגרש החניה של הטירה נצא בנסיעה לחניון לילה הנמצא דרומית לעיר זלצבורג.

היום השישי של הטיול יום ראשון – 07/08/22

בבוקר נצא ניסע בנסיעה לכפר וורפן ולטירת הוהאוורפן (וורפן הגבוהה). ניכנס לחניה ונעלה ברכבל לטירה שם נלך לרחבת חצר הטירה וניכנס לסיור בטירה בעזרת אדיו-גייד בעברית ונעבור בין החדרים, נטפס על הצריחים של הטירה נגיע עד מגדל הפעמון.

בסיום הביקור נלך לצפות במופע הבזים של אגודת מאלפי הבזים של זלצבורג הלבושים בלבוש המסורתי וידגימו את שליטתם במעוף הבזים וציפורים נוספות, בסיום המופע נרד שוב ברכבל אל הקרוואנים.
משם נמשיך בנסיעה אל הכפר אבטנאו, עד להר קרקוגל. נעלה ברכבל המתאים ל- 8 אנשים לתחנת הפסגה על הר קרקוגל שם נצא בירידה מרהיבה של 2 ק"מ במגלשת הרים אקסטרים "רודלבאן" לתחתית ההר. 
משם נמשיך לחניון הנמצא ליד העיירה אבטנאו שם לאחר התארגנות בחניון הילדים יוכלו להיכנס לבריכת החניון


היום השביעי של הטיול יום ראשון  – 08/08/20

בבוקר נתחיל בנסיעה שמעהירה אותנו ממחוז זלצבורג למחוז הטירול נתחיל בנסיעה דרומה וטז מערבה נעבור על פני העמק הגדול נעצור בזירת ההרפתקאות של קוגל-מוגל לעלייה ברכבל וירידה בתלת אופן במורד ההר או לשאר המגלשות שבאתר. עד שנגיע בנסיעה למפלים מהגדולים באירופה ובעולם מפלי קרימל, לאחר שנחנה ניכנס למרכז המדע והמידע בנושא מים הנמצא במרכז המבקרים של המפלים. לאחר הביקור נמשיך בהקפצה של מוניות לרחבה שמתחת למפלים, לאחר צפייה במפלים  ונחזור בטיול רגלי ביער מהפלים חזרה לחניה שבה ימתינו לנו הקרוואנים.
נמשיך משם בנסיעה למעבר הרים קרימל ולתצפית מרהיבה על המפלים ומשם נרד בדרך נופית לעמק הזילר שיוביל אותנו לנהר האין ולחניון על שפת אגם שם נתמקם והמעוניינים יוכלו ללכת לרחוץ באגם או למתקני הפסורט שבחניון.


היום השמיני של הטיול יום שני – 09/08/20

בבוקר נתחיל בנסיעה לאורך נהר האין לעיירה שווץ, שם נלך לביקור במכרות הכסף שהיו המכרות הגדולים בעולם במאות הקודמות לכריית מחצב הכסף. ניכנס ברכבת זעירה בנסיעה של 800 מטר בתוך האדמה ויותר מקילומטר בעומק האדמה לסיור במכרה העתיק והחדיש יותר כולל גלגל המים הענקי שבתוך המכרה.


 

משם נעלה על הכביש המהיר לכיוון מערב לביקור בעיר אינסברוק נתחיל את הביקור בעיר בעולם הפעמון שהוא מפעל ומוזיאון לנושא ייצור פעמונים של משפחת גרוסמאייר המפעל מייצר מפעמוני ענק לכנסיות ועד לפעמונים בגודל כף יד, בביקור נראה ונלמד על ההיסטוריה של הפעמונים בעולם ובאירופה, את תצוגת הפעמונים והענבלים, נראה את המפעל העתיק והמפעל המודרני ונבקר בחדר שקט שבו נשמע, נראה ונרגיש את צלילי הפעמון ונסיים בתצוגת פעמונים קטנים (בתשלום נוסף במקום).
לאחר הביקור נצא ברגל ממוזיאון הפעמון לסיור מובל בעיר אינסברוק, נלך למרכז העיר שם נראה את גגות הזהב של הארמון, למלון שבו התארח מוצרט כילד, נבקר בכנסייה על שם יעקב הקדוש ובסיום נתפזר לארוחת צהריים במגוון המסעדות שבעיר ולמרכזי החנויות והשווקים. נמשיך לזמן חופשי לכל אחד להסתובב ברחובות, בחנויות ובשווקים של אינסברוק.
בסיום הביקור נמשיך לחניון אשר ממוקם על שפת אגם נצא לפעילות רחצה באגם או לשימוש במגוון מתקני הנופש פעיל בחניון. בערב נקיים מפגש קבוצתי עם קפה ועוגיות.

היום התשיעי של הטיול יום שלישי - 10/08/20

בבוקר נתחיל בנסיעה מערבה, נעבור את אינסברוק בדרכינו, נרד דרומה בכביש המוביל לעיירה הקטנה פיס לשם נטפס להרים לגובה שממש יושב מעל גג העולם והנוף הכפרי הררי מדהים עד שניכנס לפארק המעופפים.
בפארק נעלה ברכבל לראש ההר שם נוכל לבחור בין מגוון פעילויות של גלישה, ריחוף, מסלול מכשולים, קפיצה ממגדל ועוד (בתשלום נוסף במקום). לאחר שנסיים את הפעילות בפארק המעופפים נגלוש במגלשת הרים רודלבאן ארוכה ומהירה במורד ההר למגרש החניה.


 

משם נמשיך בנסיעה צפונה חזרה לכביש המהיר, משם נצפין דרך העיירה אימסט לכיוון הפסגה הגבוהה ביותר בגרמניה הצוגשפיצה אשר ליד עיירת הסקי המפורסמת גרמיש. נעצור בדרך לתצפית על ההר ולהתרעננות. משם בנסיעה בקטע מהדרך הרומנטית. נמשיך בנסיעה צפונה ונעבור בין כפרים וטירות ונופי מים. נגיע לחניון אשר ממוקם על שפת אגם. בערב נקיים מפגש קבוצתי עם קפה ועוגיות מיד אחריו הקרנה של סרט לילדים.

היום העשירי של הטיול יום רביעי – 11/08/20

בבוקר נצא מהחניון בנסיעה צפונה ליום שכולו כיף ושעשוע בפארק השעשועים סקי ליין שבו מגוון של מתקנים בגובה השמיים כמו רכבות הרים, כדור נפילה חופשית, גלגל ענק לילדים גדולים ומבוגרים ומתקנים רבים לקטנים כולל מכוניות, מתקני מים ועוד ועוד נמשיך את הבילוי בפארק השעשועים סקי ליין עד לסגירה שלו.


 

לאחר הסגירה נמשיך בנסיעה דרומה לכיוון אגסבורג שם ניכנס לחניון על שפת אגם ובזמן שהילדים יוכלו להיכנס למים אנחנו נתארגן על הכנת הקרוואנים להחזרתם ונקיים מפגש סיכום טיול.


היום האחד עשרה של הטיול יום חמישי – 12/08/22

בוקר נצא בנסיעה של כשעה צפון מזרחה לכיוון העיר מינכן שם ניכנס לתחנת ההשכרה להחזרת הקרוואנים שהיו ביתנו בימים האחרונים. נשלים את הליך האריזה וההחזרה של הקרוואנים ולאחר ההחזרה ניפרד מהם לשלום נעשה תמונה קבוצתית ונעלה על האוטובוס. נצא למרכז מינכן לטיול מודרך במרכז העתיק של מינכן משם נמשיך לזמן חופשי במדרחוב ובבית העירייה נצא לביקור בכפר האולימפי ובתצוגה של חברת BMW, במידה והזמן יאפשר נבקר באצטדיון הכדורגל של באיירן מינכן.
נמשיך וניסע עם האוטובוס לשדה התעופה של מינכן לאחר שנפקיד מזוודות ושניפרד מגרמניה נעלה על הטיסה חזרה לישראל. 

הערות

בהתאם למזג האוויר יתכנו שינויים בסדר המסלול
החניונים שבמסלול אינם סופיים ועלולים להשתנות  

מידע כללי

אתרים מרכזיים בטיול

 • פארקי שעשועים: פארק השעשועים סקייליין, פארק משחקים בגרפנברג
 • סיור בערים: זלצבורג, אינסברוק - אוסטריה, מינכן - בגרמניה
 • פעילות חיפוש זהב, מופע הציפורים בטירת וורפן, סיור במכרה נחושת עתיק, מכרות הכסף, טירת המזרקות בזלצבורג, מוזיאון הפעמונים,
 • פארק מים אמדה, פארק המים ווגרין
 • העיירה התיירות הציורית פלאסו  
 • אקשן ואדרנלין: מגלשות הרים מהירות, ירידה במדרון בתלת אופן, פארק המעופפים בפיס
 • מגוון אתרי טבע: מערת למפרכט, רכבל גפנברג, ערוץ סייסנברג, מפלי קרימל, רכבל ראוריס

 

לינה בטיול

 • חניונים מוסדרים ברמת 3 עד 5 כוכבים

   

  בארץ לפני הטיול

 • מפגש קבוצה בארץ
 • חוברת הדרכה להתארגנות וחוברת הדרכה על הקרוואן

 

צוות הטיול

 • מדריך הטיול - מורה דרך מוסמך של משרד התיירות, מדריך טיולים מומחה לאוסטריה
 • מנהל הטיול 

 

 

נשמע מעניין התקשרו 1-800-550-770

או שלחו פנייה בהמשך הדף

לקבל מידע מלא ופרטים על הטיול

המראה מישראל

בתאריך 2 באוגוסט בשעה 05:15 בטיסת לופטהנזה LH685 לעיר פרנקפורט נחיתה בשעה 08:50

 טיסה חזרה לישראל

בתאריך 12 ליוני בטיסה של חברת לופטהנזה מספר LH682 המראה בערב בשעה 22:55 ונחיתה בישראל בתאריך 13 לאוגוסט בשעה 03:35

 

הערות

 • לוח הזמנים עשוי להשתנות בהתאם לשינוי של חברת תעופה או של לוח הטיסות של  חברת התעופה.
 • ארוחות קלה כגון כריך ושתייה מוגשות בכל הטיסות – להזמת אוכל מיוחד (חלק מהם בתשלום יכול להיות בתשלום נוסף): כשר, צמחוני, מנות ילדים וכד' יש לפנות למשרדנו.
 • כל נוסע ראשי להביא מזוודה אחת במשקל 23 ק"ג ותיק יד או טרולי אחד במשקל של עד 7 ק"ג

 

נשמע מעניין התקשרו 1-800-550-770

או שלחו פנייה בהמשך הדף

לקבל מידע מלא ופרטים על הטיול

לצפייה בדגם מומלץ למשפחה עם 3 או 4 נפשות לחץ כאן 

לצפייה בדגם מומלץ למשפחה עם 5 או 6 נפשות לחץ כאן 

 

Image

מה כלול בטיול

טיסה

 • טיסה ישירה הלוך ושוב בטיסה סדירה בחברת תעופה לופטהנזה, על פי התוכנית של הטיול
 • מחיר הטיסה כולל את כל המיסים, האגרות וההיטלים שידועים ביום מתן המחיר.

העברות

 • העברה משדה התעופה לתחנת ההשכרה ביום ההגעה.
 • יום טיול והעברה מתחנת ההשכרה לשדה התעופה ביום החזרת הקרוואן.

קרוואן

 • קרוואן אחד לכל משפחה בהתאם למספר הנפשות במשפחה.
 • ערכת מטבח לפי מספר האנשים בקרוואן עד שישה אנשים
 • ערכת פיקניק הכוללת שולחן וכיסאות כמספר הנוסעים
 • קילומטרים ללא הגבלה.
 • מיסים מקומיים הקשורים להשכרת הקרוואן והלינה בחניונים.
 • דמי ניקיון ומסירה של הקרוואן.
 • שירות דרך וביטוח לקרוואן כולל השתתפות עצמית.
 • מיכל חומר כימי לשירותים.

אתרים

 • דמי כניסה לאתרים אשר מצוינים ככלולים בתוכנית הטיול.

חניונים

 • דמי החנייה לקרוואן לכל החניונים שבתוכנית הטיול - שם החניון יכול להשתנות אך לא האזור שלו
 • החניה בחניון כוללת חיבור חשמל במידה וקיים בחניון.
 • דמי הכניסה והלינה בחניונים לנוסעי קרוואן לכל לילה.
 • שימוש במקלחות החניון כולל מים חמים.
 • מילוי וירקון מים ופינוי זבל בחניון

הדרכה

 • 2 מדריכים ישראלים דוברי עברית, אחד מהם מורה דרך מוסמך של משרד התיירות..
 • ספר טיול הכולל הסברים על מסלול הנסיעה בטיול, הוראות נסיעה ונקודות מפגש.
 • מכשיר קשר בכל קרוואן
 • מכשיר ניווט לוויני (GPS) דובר עברית למעוניינים


מה לא כלול במחיר הטיול

כללי

 • חידוש והארכות לדרכון לתוקף לפחות 6 חודשים מיום תחילת הטיול.
 • רישיון נהיגה ישראלי בתוקף לכל נהג שבצמוד לו רישיון נהיגה בין לאומי.
 • כל מס או היטל שאינו ידוע כעת ויוטל בעתיד.
 • הוצאות בעל אופי אישי.

ביטוחים

 • ביטוח רפואי אישי לכל נוסע וביטוח מטען של הנוסעים
 • ביטוח החזר דמי ביטול מסיבה רפואית
 • ביטוח החזר השתתפות עצמית בקרוואן
 • מומלץ לעשות ביטוח משולב לכל הדברים 

טיסה

 • כל שינוי שיעשה על ידי חברות התעופה לגבי היטלים ואגרות של כרטיסי הטיסה.
 • הזמנה שריון או שמירת מקום ישבה בטיסה, מטען נוסף וכד'.
 • שדירוג של כרטיס טיסה.
 • פיצול או קיצור או הארכה של תאריכי היציאה או החזרה מהטיסה של הקבוצה.

קרוואן

 • ערכת שינה לכל נוסע
 • אגרות כבישים
 • דלק עבור הקרוואן (הקרוואן הוא בעל מנוע סולר)
 • חניה לקרוואן באתרי התיירות או בכל מקום במהלך הטיול למעט בחניוני קרוואנים

כלכלה ובידור

 • כניסות לאתרים אשר צוינו כתוספות למחיר בטבלת התוספות.
 • ארוחות בטיול.
 • מוצרי מזון לקרוואן.
 • אירועים ובילויים בערבים אשר צוינו בתוכנית הטיול כולם אינם כלולים בעלות הטיול.

תחבורה

 • תחבורה ציבורית בערים אלא אם ציון בתוכנית שכלול.
 • תחבורה ציבורית בימים חופשיים.
 • השכרת אופניים.

פיקדון

 • פיקדון שגובהו כ- 1,200 יורו אשר יינתן על ידי ביצוע של שמירת מסגרת בכרטיס אשראי (ויזה או מסטרכארד בלבד)
 • המסגרת של הפיקדון תשתחרר לאחר 30 יום לאחר לקיחת הקרוואן, בניכוי נזקים, אם היו.
 • בזמן קבלת הקרוואן, חתימה על חוזה התחייבות לתשלום קנסות דרך, בחיוב בכרטיס אשראי שינתן לביטחון. 

חניונים

 • שימוש במכונות כביסה וייבוש
 • שימשו במתקני בישול בחניון.
 • שימוש במתקנים בחניון אשר עולים כסף בחניון למעט חשמל לקרוואן ושימוש במקלחות והשירותים.

 

 

נשמע מעניין התקשר 1-800-550-770

או שלחו פנייה בהמשך הדף

לקבל מידע מלא ופרטים על הטיול

 

תנאים כללים לקיום טיול ולהתנהלות בטיול

 

 • מסלול הטיול מפרט את המקומות והאתרים שבהם נבקר אך לא בהכרח את סדר ביצועם.
 • מיקום ושמות החניונים עלולים להשתנות מהתכנון המקורי, אולם הם יישארו באזור המתוכנן.
 • המסלול בנוי על חופש נסיעה במתכונת המסלול הפתוח והאחריות להגיע בזמן למקום מפגש שנקבע היא על פי רצונו ועל אחריותו של המטייל.
 • אין המארגנים ב.ד. גרייבר סיטונאי תעופה ותיירות בע"מ יהיו אחראים על כל עיכוב או אי ביקור בכל אתר שהוא בין בתשלום ובין שלא בתשלום שנגרם עקב איחור או שנגרם מאי הגעת הקרוואן בזמן למקום מפגש מכל סיבה ולרבות עקב בעיות תחבורה, תאונות, תקלות טכניות וכד' .
 • על הנוסע להיות צמוד לתוכנית הנסיעה הכללית המצויה בספר הטיול על מנת להיות צמוד לקבוצה, אי הצמדות מכל סיבה שהיא היא על אחריות הנוסע בלבד והמארגנים ב.ד. גרייבר סיטונאי תעופה ותיירות בע"מ לא יהיו אחראים על כל נושא ודבר שיקרה עקב אי ההיצמדות.
 • המארגנים ב.ד. גרייבר סיטונאי תעופה ותיירות בע"מ יהיו אחראים על כך שיימסר בתחילת הטיול קרוואן תקין למעט תקלות שיצוינו בטופס הקבלה בדיקת הקרוואן היא אחריות המטייל בלבד.

   

  תנאים כללים לתשלום על הטיול

   

 • דמי הרשמה: בעת ההרשמה לטיול תשולם מקדמה בגובה של 400 יורו לקרוואן, דמי הרשמה לא יוחזרו בשום מקרה למעט במידה והטיול בוטל על ידי המארגנים וביוזמתם.
 • תשלום עבור הטיול: יתרת התשלום עבור הטיול תבוצע לא יאוחר מ- 45 יום לפני תאריך היציאה.
 • המחיר הנקוב לטיול הינו מחיר במט"ח.
 • על פי החוק לצמצום השימוש במזומן ניתן לשלם עבור ההזמנה במזומן עד לסך של 11,000 ש"ח (את המחיר במט"ח לצורך זה בלבד יש לחשב לפי שער יציג) במידה וסכום העסקה עולה על 11,000 ש"ח ניתן לשלם עד 10% מעלות ההשכרה ועד לתקרה של 11,000 ש"ח, את התשלום במזומן ניתן לשלם בשקלים או במט"ח.
 • בתשלום שקלי השער לחישוב ההמרה ממט"ח לשקלים יהיה לפי שער מזומנים גבוה, וזאת במקרה של תשלום במזומן, העברה בנקאית או תשלום של עד שישה תשלומים בכרטיס אשראי. במידה והתשלום הינו בכרטיס אשראי עם מעל 6 תשלומים, הסכום לתשלום יהיה בתוספת של  1.5% נוספים לסך סכום העסקה.
 • ניתן לשלם בתשלומים בכרטיס אשראי במסלול קרדיט על פי ההסכם בין הלקוח לבין הבנק.
 • בביצוע העברה במט"ח מחשבון לחשבון, יש לוודא שכל העלויות העברה הם על חשבון המעביר (OUR) וכן יש להוסיף תוספת של 20 יורו לכל העברה עבור דמי טיפול בהעברות מטח.
 • נרשמים אשר ירצו להמשיך שהותם אחרי הטיול או להתחיל אותו לפני הקבוצה ישלמו בתוספת לעלות הטיול תשלום של 50 אירו לאדם, בנוסף את העלות הנגבית על ידי חברת התעופה עבור שינוי הטיסה ובמידה ויבקשו להאריך את השכרת הקרוואן את עלות הקרוואן, כל שינוי כזה מותנה באישורן המוקדם של החברות השונות.
 • דמי ביטול: דמי ביטול בגובה 100 ש"ח או 5% הנמוך שבניהם יגבו בהתאם לחוק הגנת הצרכן במקרים שבהם הביטול נעשה על פי התנאים בחוק הגנת הצרכן. במידה והביטול נעשה מעבר לתנאי חוק הגנת הצרכן יהיה דמי הביטול:
 • ביטול של עד 60 יום לפני הטיול: דמי ביטול בגובה דמי הרשמה.
 • ביטול של 60 עד 30 יום לפני מועד היציאה: יגבו דמי ביטול בגובה של 40% מעלות הטיול בתוספת דמי ההרשמה.
 • ביטול הטיול שיעשה 30 יום לפני הטיול ועד 15 יום לפני הטיול: יחויבו בדמי ביטול בגובה של  70% מעלות הטיול בתוספת דמי ההרשמה 
 • ביטול של 15 יום עד יום הטיול: דמי ביטול של כל עלות טיול.

   

  תנאים כלליים להזמנת הטיול ולהזמנת הקרוואן במסגרת הטיול


 • ביצוע ההרשמה לטיול יעשה רק כאשר הלקוח יחזיר את טופס ההרשמה חתום על ידו במקומות המתאימים לרבות פרטי כרטיס האשראי וחתימה על פרטי האשראי וכן תשלום המקדמה בפועל. לא תבוצע הרשמה במידה וטפסים יוחזרו שהם לא מלאים וחתומים כנדרש.
 • הצעת המחיר המופיעה באתר או שנשלחה בדוא"ל היא בכפוף לתנאים הכלליים המפורטים הנמצאים באתר החברה או במשרדי החברה וניתן לקבל העתק להדפסה מהם על פי דרישה כאמור בהערה שבתחתית עמוד זה.
 • בכל מקרה של שאלה או הבדל בין הרשום במסמך זה לבין תנאי חוזה ההשכרה שיחתם בחו"ל בין הלקוח לבין חברת ההשכרה יגברו ויהיו מחייבים תנאי ההשכרה על פי חוזה השכירות שיחתם מול החברה המקומית, בשפה האנגלית או בשפה המקומית, במעמד קבלת הקרוואן.
 • המארגנים ב.ד. גרייבר סיטונאי תעופה ותיירות בע"מ לא יהיו אחראים על תקינותו של הקרוואן במהלך הטיול, שירות לקרוואן יינתן על ידי החברה המשכירה ונציגה המקומי ובסיוע של צוות הטיול של ב.ד. גרייבר סיטונאי תעופה ותיירות בע"מ במידת האפשר.
 • במידה והקרוואן יוחזר לתחנת ההשכרה מלוכלך ו/או עם נזקים תגבה חברת ההשכרה את עלות הנזק או דמי ניקיון וכד' עד גובה דמי ההשתתפות העצמית לכל מקרה בנפרד מהמטייל וכל תשלום מסוג זה יבוצע בין המטייל חברת ההשכרה בחו"ל ועל אחריותם בלבד.
 • ב.ד. גרייבר סיטונאי תעופה ותיירות בע"מ אינה הכתובת לתביעות כנגד חברת ההשכרה המקומית. מקום השיפוט של תלונות בין השוכר לחברת ההשכרה המקומית יהיה על פי תנאיי חברת ההשכרה.
 • חברת ההשכרה המקומית שומרת לעצמה את הזכות לתת רכב חלופי לזה שהוזמן בזמן קבלת קרוואן, ללא הודעה מוקדמת, ומבלי לגבות תוספת מחיר מהלקוח.

   

   

 • המספר המקסימאלי של הנוסעים בקרוואן כפי שמופיע במפרט הרכב באתר קרוואנים של ב.ד. גרייבר סיטונאי תעופה ותיירות בע"מ הוא המספר המחייב. במידה ומספר הנוסעים יעלה על מספר זה רשאית חברה ההשכרה המקומית לא לתת לשוכר את הקרוואן, במידה ונלקח קרוואן ונמצאו בו מעל למספר הנוסעים המותר בחוק כפי שמופיע במפרט הרכב באתר קרוואנים של ב.ד. גרייבר סיטונאי תעופה ותיירות בע"מ, יהיה הקרוואן ללא ביטוח וב.ד. גרייבר סיטונאי תעופה ותיירות בע"מ מסירה מעליה כל אחריות לטיפול בלקוח זה.
 • התנאים הכללים המלאים להשכרת קרוואן נמצאים בשפה האנגלית באתר האינטרנט של קרוואנים של ב.ד. גרייבר סיטונאי תעופה ותיירות בע"מ וניתן לראותם ולהדפיסם על פי דרישה.
 • בכל מקרה תנאי ההשכרה המחייבים יהיו על פי חוזה השכירות שיחתם מול החברה המקומית במעמד קבלת הקרוואן.
 • מוסכם בזאת שכל תביעה ו/או טענה אשר יש למטייל כנגד ב.ד. גרייבר סיטונאי תעופה ותיירות בע"מ ללא יוצא מהכלל חייבת להיות מובאת בפני החברה לא יאוחר מתום 90 יום לאחר חזרתו לארץ.
 • מוסכם ומוצהר בזאת מפורשות כי עצם הזמנת הטיול אצל ב.ד. גרייבר סיטונאי תעופה ותיירות בע"מ ישירות או באמצעות משרד נסיעות וגם/או אצל סוכן נסיעות כלשהו ברחבי הארץ, לא תקנה סמכות שיפוט מקומית לבתי המשפט שבאזור שיפוטם שבו מקום מגוריו של המזמין או המקום בו מצוי משרד נסיעות. בכל מקרה שתוגש תביעה נגד ב.ד. גרייבר סיטונאי תעופה ותיירות בע"מ בין אם תוגש התביעה נגד ב.ד. גרייבר סיטונאי תעופה ותיירות בע"מ לבדם וגם/או יחד עם משרד הנסיעות שאצלם נרשם הלקוח, תהא סמכות שיפוט מקומית לבתי המשפט בעיר חיפה בלבד.

 

התנאים הכלליים שפורטו הם חלק מהזמנת הלקוח לטיול קבוצתי בקרוואנים הוא מצטרף למסמכים הבאים:

 • "טופס ההרשמה" עליו חתם המטייל.
 • טופס "מה כלול בטיול" הנמצא באתר האינטרנט
 • טפסי "תנאי מידע והזמנה" הנמצאים באתר האינטרנט
 • טופס "תנאי שכירות הקרוואן" לדגם שבטיול אשר נמצאים באתר האינטרנט

 

עצם ההרשמה לטיול מהווים את אישור הנרשם שקרא והבין את כל התנאים הכללים וכן נתן את הסכמתו לתנאים הללו וכן לכל התנאים שפורט ומפורטים בטפסים האמורים.

 

 

נשמע מעניין התקשרו 1-800-550-770

או שלחו פנייה בהמשך הדף

לקבל מידע מלא ופרטים על הטיול

 

מחיר הטיול הוא מחיר כולל עבור מרבית מרכיבי הטיול - טיסה, קרוואן, חניונים, מרבית האתרים, הדרכה ועוד


למעבר למחירון הטיול לחץ כאן 

אתר תיירות

 • חלק מהמתקנים לילדים בפארק המעופפים בעלות של אירו בודדים לכל מתקן

  לקרוואן

 • חניה באתרי תיירות עד כ- 15 אירו לכל הטיול
 • דלק כ- 350 אירו לכל הטיול
 • אגרת כבישים כ- 10 אירו באוסטריה

  בחניון

 • למעוניינים - כביסה כ- 10 עד 12 אירו למכונת כביסה ומייבש כביסה

  מזון

 • כלכלה בטיול כאשר העלות המקורבת לאדם ליום (לאלו שאוכלים לפחות 80% מהארוחות בקרוואן) היא כ- 15 אירו ליום וכ- 150 אירו לכל הטיול לאדם    
 •  ניתן להזמין לחמניות טריות בחניונים בעלות של יורו בודדים לכל יום

   תחבורה ציבורית

 • לא נדרש בטיול
 • בעיר זלצבורג כלול במחיר

 

  

נשמע מעניין התקשרו 1-800-550-770

או שלחו פנייה בהמשך הדף

לקבל מידע מלא ופרטים על הטיול

*שדות חובה