החלה הרשמה לטיול- מספר המקומות בטיול מוגבל 

 

היום הראשון של הטיול יום שלישי – 16/08/22

לאחר טיסה משדה התעופה בן גוריון לגרמניה לעיר פרנקפורט ולאחר הנחיתה בגרמניה נגיע לתחנת ההשכרה שם נתחיל בקבלת הקרוואנים, לאחר שנתארגן על הקרוואנים נתחיל את הטיול בנסיעה קצרה למרכז קניות להצטיידות ראשונית של מזון לטיול.
נמשיך בכיוון דרום מזרח בכבישים המהירים המפורסמים של גרמניה ה- "אוטובאן" לכיוון העיר שטוגארד. נסיים את היום בנסיעה דרך הכבישים הנופיים של צפון היער השחור לחניון הנמצא על יד העיירה הורב בערב נקיים מפגש קבוצתי למבוגרים עם קפה ועוגה ובמידת האפשר נקרין סרט לילדים.

היום השני של הטיול יום רביעי  – 17/08/22

בבוקר נצא מהחניון בנסיעה מזרחה לכביש המהיר 81 שם נמשיך צפונה לכיוון העיר שטוטגארד. נעבור לכביש מהיר 8 המוביל לכיוון העיר אגסבורג
נתחיל בנסיעה ליער עתיק שם ניכנס לפארק החבלים ולאחר הדרכה נצא לשלוש שעות של אקשן ואומץ בפארק חבלים 
(בתשלום נוסף במקום) שכולל מעבר בין עצים במסלולי הליכה באוויר, באומגות ארוכות, רשתות עכביש ומדרגות שונות.
מי שלא ירצה ללכת לפארק יוכל לנסוע לבקר במוזיאון מרצדס (בתשלום נוסף במקום) או לבלות כמה שעות של קניית מותגים בעיירת אוטלט הקניות מצינגן


לאחר סיום הפעילויות השונות נצא בנסיעה לעירה אגסבורג וצפונית לעיר ניכנס לעיירה גרשופן Gersthofen שם נבקר במוזיאון הכדורים הפורחים מוזיאון ייחודי בעולם המציג את סיפור הכדור פורח נראה כדורים פורחים ונוכל להצטלם בתוך כדור פורח
משם נמשיך לחניון 
הנמצא על שפת אגם. לאחר התארגנות הילדים ייהנו ממתקני המשחקים שבחניון ומחוף הרחצה של האגם. בזמן שהמבוגרים יוכלו להינות משקט עם קפה בצל. בערב נוכל להקרין סרט לילדים או לשבת לערב של משחקים או שיחת מבוגרים עם קפה ויין. 

היום השלישי של הטיול יום חמישי  - 18/08/22

בבוקר נצא מהחניון בנסיעה דרומה ליום שכולו כיף ושעשוע בפארק השעשועים סקי ליין שבו מגוון של מתקנים בגובה השמיים כמו רכבות הרים, כדור נפילה חופשית, גלגל ענק לילדים גדולים ומבוגרים ומתקנים רבים לקטנים כולל מכוניות, מתקני מים ועוד ועוד נמשיך את הבילוי בפארק השעשועים סקי ליין עד לסגירה שלו.
לאחר הסגירה נמשיך בנסיעה דרומה לכיוון האגם השני בגודלו באירופה אגם בודן, שם ליד העיר לינדאו ניכנס לחניון, בערב נקיים מפגש קבוצתי למבוגרים ובמידת האפשר נקרין סרט לילדים.

היום הרביעי של הטיול יום שישי – 19/08/22

בבוקר נצא מערבה לאורך חופו הדרומי של אגם בודן בנסיעה לביקור באי הפרחים המפורסם מייניהו. באי ניסע באוטובוס למרכז האי ונצא לטיול ברגל לביקור בגני הפרחים, אולם חממת הסחלבים, פסלי הברווזים, גני הקקטוסים ונסיים בביקור בחממות הפרפרים הטרופיים. 

נצא מאי הפרחים נמשיך בנסיעה ליער השחור  לעיר פרייבורג בירת היער השחור לחניון הנמצא בתוך העיר, לאחר התארגנות בחניון וארוחת ערב, נשב ביחד למפגש מבוגרים וסרט במועדון לילדים.

היום החמישי של הטיול יום שבת – 20/08/22

בבוקר נשאיר את הקרוואנים בחניון ונצא ברגל לעיר פרייבורג בירת היער השחור לסיור מודרך שיוביל אותנו לאורך תעלות המים, הרחובות המרוצפים אבן, לוחות הפסיפס ברחובות, נתחיל בביקור בבית הכנסת של העיר פרייבורג ונשמע על סיפור המקום וההיסטוריה של הקהילה היהודית שבעיר. נמשיך לכיכר המרכזית של העיר ונבקר בקתדרלה המפורסמת של פרייבורג שלאחר מכן נגיע לשוק ולמדרחוב עם החנויות בעיר פרייבורג נסתובב בשוק האיכרים הגדול ובקניות בעיר, השוק מלא וססגוני במיוחד. נמשיך לזמן חופשי בעיר ובחניות שלה.

במידה ויהיו מעוניינים, נחזור לחניון אחר הצהריים בטיול בכרמים שמעל העיר פרייבורג נעלה לטירת שלוסברג בפונוקולור (העלייה בפונוקולור בתוספת תשלום במקום) ומהכרמים דרך חורש עבות עד לחניון. בערב לאחר שנחזור לחניון ברגל, ברכבת או בסיור נתארגן על ארוחת ערב קבוצתית ונשב ביחד לארוחה מהנה ומפגש ערב.
בערב לאחר שנחזור לחניון ברגל או ברכבת נגיע לחניון שם נקיים ארוחת ערב קבוצתית לאחר ארוחת ערב, נשב ביחד למפגש מבוגרים וסרט במועדון לילדים.

היום השישי של הטיול יום ראשון – 21/08/22

נתחיל בבוקר בנסיעה דרומה לעיירה שטייננהופן שם נבקר בפארק ציפורים, לאחר שנבקר בכלובים ובתצוגות של הציפורים נמשיך בצפייה במופע של ציפורי טרף כמו עיטים, נשרים ועוד. משם נמשיך לצפייה ולהאכלה של קופי מקוק הנמצאים במתחם הקופים הצמוד. 


מהפארק נמשיך בנסיעה קצרה לעיירה הסל שם נבקר במערת נטיפים מעניינת ומהעתיקות שנמצאו ביער השחור, נרד לסיור במערה נראה צורות שונות בסלע ומעיין ומפל תת קרקעי נראה את נטיף העתיק ביותר שהתגלה במערות נטיפים בגרמניה.
נמשיך בנסיעה צפונה למרגלות ההר בלכן השלישי בגובהו ביער השחור, נעלה על ההר בנסיעה עד לתחנת הרכבל משם בנסיעה ברכבל לפסגת ההר, שם נלך למסלול הליכה מעגלי סביב הפיסגה שבסיומו המעוניינים יוכלו לשבת לקפה ועוגה בבית קפה עם תצפית בנוף על היער השחור ומשם ברכבל נרד לקרוואנים.
נצא בנסיעה בדרך נופית דרך רכס ההרים המרכזי ועיירות קטנות לעיר פרייבורג לחניון המעוניינים יוכלו לצאת ברגל בהליכה קצרה לבית הקפה הצמוד להחניון.

היום השביעי של הטיול יום שני - 22/08/22

בבוקר נצא בנסיעה מזרחה על כביש 31 שחוצה את היער השחור, נעבור בשער היער השחור נטפס ליער השחור הגבוהה ונגיע לעיירה הנמצאת לצד אגם קרחוני קטן במרכז היער השחור אגם טיטיזה.
נצא ב
עיירה טיטיזה לסיור קצר וזמן חופשי במדרחוב של העיירה בינות לעושר חנויות המזכרות של היער השחור ומיטב מטעמי האזור. ניפגש במזח על שפת האגם ונצא לשייט רגוע של חצי שעה על האגם שבסופו של השייט נחזור ברגל לקרוואנים.

מהקרוואנים נלך לפארק המים המקורה הגדול של היער השחור באד פרדאייס ל- 4 שעות של כיף בפארק המים המחומם והמקורה.

נמשיך בנסיעה לעיר פרייבורג לאחר התארגנות בחניון וארוחת ערב, נשב ביחד למפגש מבוגרים וסרט במועדון לילדים.

היום השמיני של הטיול יום שלישי – 23/08/22

את היום הזה נקדיש להר הגבוהה ביותר ביער השחור להר פלדברג, נצא בנסיעה לעיירה ברנטל ולאחר שנחנה את הקרוואנים נלך למוזיאון השנפס שם נראה כיצד מייצרים שנפס (שיכר בעברית) מפירות שונים וכמובן המשקה קירשווסר ליקר הדובדבנים המפורסם של היער השחור שבו משתמשים בהכנת עוגת היער השחור ולסיום הביקור כמובן נוכל לטעום שנפס. נמשיך לבית הקפה והמאפייה הצמודה למוזיאון שם נשב ומי שירצה יוכל להזמין לעצמו (בתשלום בנפרד במקום) ולטעום את עוגת היער השחור שמכינים במקום.
נמשיך בנסיעה להר פלדברג למרכז התיירות החדש שלמרגלותיו, נתחיל בעליה ברכבל לראש ההר ונלך במסלול קצר לתצפית ממגדל התצפית שבראש ההר, לאחר שנרד חזרה ברכבל נלך למסלול הליכה קצר 
בשביל אגדות העם המקומי The Little Folk's Trail הידוע גם כשביל אנטון התרנגול או שביל הגמדים נטייל ביער תוך פתרון חידות הגמדים ונצטלם עם הפסלים.
נסיים בביקור כל אחד לפי בחירתו באחד מהאתרים והפעילות (במוזיאון הטבע של היער השחור או פעילות המקורה פנדורה של פארק החבלים מקורה או מרכז טרמפולינות ) כל אחד לפי טעמו או מגבלות הגיל.
בסיום הפעילויות ניפגש בקרואונים ונצא בנסיעה לעיר פרייבורג לאחר התארגנות בחניון וארוחת ערב, נשב ביחד למפגש מבוגרים וסרט במועדון לילדים.

היום התשיעי של הטיול יום רביעי – 24/08/22

את היום הזה נתחיל בנסיעה לאזור היער השחור הגבוהה ונגיע למפלי המים - מפלי טודנאו שם נלך למסלול הליכה קצר בטבע למפלי המים השוצפים הנמצאים בשיא זרימתם מהמפלים נחזור לאורך הנחל אל הקרוואנים משם נמשיך בנסיעה קצרה לרדת לעמק שלמרגלותנו למגלשות ההרים הארוכות ביותר ביער השחור המגלשות בטונאו לגלישה של כיף בהתאם לגיליאים. 


נצא בנסיעה לעיר פרייבורג נחצה אותה ונמשיך עד לפארק אירופה לחניון הלילה הנמצא בפארק לאחר התארגנות המעוניינים יוכלו לצאת לצפות במופעי הערב בסביבת הפארק.


היום עשירי  של הטיול יום חמישי – 25/08/22

בבוקר נצא בהליכה מחניון הקרוואנים בפארק השעשועים אירופה פארק לפארק ואת היום הזה נקדיש לכיף עם עוד כיף ורק כיף כאשר נבלה אותו כולו מהפתיחה פארק השעשועים הטוב באירופה - אירופה פארק, נעבור במתקנים המאתגרים ברכבות הרים וסירות מים, נראה סרט ארבעה מימדים, עולם המומינים, מציאות מדומה ועוד .

נעבור בין המדינות השונות נוכל לאכול סופלקי ביוון או דגים בסקנדינביה ולקנח בקפה איטלקי משובח או סתם פיצה וצ'יפס ואחרי האוכל עד הסגירה נמשיך ליהנות מהמתקנים השונים מהחללית הרוסית מיר ועד לאבובים בסקנדינביה או רכבות השלג בשוויץ וברכבות ההרים המהירות והגדולות באירופה.
לאחר יום כיף בפארק השעשועים אירופה פארק נחזור כל אחד בזמנו לחניון הקרוואנים הצמוד לפארק.

היום האחד עשר של הטיול יום שישי – 26/04/22

בוקר נתחיל בנסיעה קצרה צפונה ונצא לטיול בחלק המרכזי של היער השחור נתחיל בביקור במוזיאון הפתוח של היער השחור בעיירה גוטח שבו נטייל בין הבתים השונים, נכין משרוקיות קוקייה, נראה כיצד טוחנים קמח  ומנסרים עצים בכוח המים ונראה מגוון בתים מאזורים ותקופות ביער השחור.
נמשיך לגלישות של כיף במגלשת הרים רודלבאן בגרמנית, המהירה ביותר ביער השחור הנמצאת צמוד למוזיאון בעיירה גוטח.נמשיך צפונה על כביש 500 בדרך הנופית למסלול הליכה מיוחד הנקרא "שביל לותר" שביל הנצא על גשרי עץ ומשטחים מוגבהים הוא נבנה מעל איזור ביער שנהרס בסופה שנקראה לותר והשביל העילי מאפשר לנו לראות את השתקמות היער מחדש אחרי האסון מבלי לפגוע בהתפתחות הטבעית של היער.
נמשיך צפונה על כביש 500 עד לאגם הנסיכות מומלזה שם נעצור לטיול קצר עם אגדה על נסיכות, לתצפית על האגם והפסקת קפה.
נעבור לכביש המהיר ונמשיך צפונה לכיוון העיר של המלך קרל קרלסרואה לחניון הנמצא בפאתי העיר ובערב נקיים מפגש סיום קבוצתי עם קפה ועוגה.

היום השתים עשר של הטיול יום שבת  - 27/08/22

בבוקר נצא מהחניון בנסיעה צפונה ליום שכולו כיף ושעשוע בפארק השעשועים טאיפסדריל הפארק הראשון שהוקם בגרמניה וכולל שני חלקים פארק שעשועים וכיף עם מגלשות הרים, מתקני גלישה טיפוס ורכיבה ופארק חי אזור של בעלי חיים במרחבי חיים לסיור עצמי ליטוף וצפייה.

ניכנס לחניון בפארק ולאחר שנתמקם נצא ליום של כיף כל אחד בזמנו החופשי בין מתקני הפארק המגלשות המהירות פינות הליטוף והמתקנים הרבים בפארק.

בסיום יום הכיף כנחזור לקרואונים וניסע לחניון בעירה שפייר ללינהת לילה. 

היום השלושה עשר של הטיול יום ראשון – 28/04/22

בבוקר נתארגן בחניון ונצא לביקור במוזיאון הטכנלוגי התעופה והחלל שבעיר, במוזיאון נבקר במגוון עצום של תערוכות ומייצגים, המוזיאון כולל כ- 600 תערוכות ומצגים של מטוסים וחלליות המספר את תולדות התעופה והטיסה לחלל, במוזיאון נוכל להיכנס למטוסים קטנים וגדולים, למעבורת חלל ולשטח הנחיתה על הירח ולראות אבן שהובאה מהירח, נבקר למעשה בתערוכת החלל הגדולה באירופה, אבל זה לא הכול נבקר גם באוסף המכוניות העתיקות וכמובן נכנס למטוס הג'מבו הענקי המוצג במקום 

לאחר הביקור נחזור באופן עצמאי לחניון קרוואנים הנמצא לא רחוק מהמוזיאון ובחניון נתחיל להתארגן להחזרת הקרוואנים ובערב נקיים מפגש סיכום של הטיול עם קפה ועוגה ובמידת האפשר נקרין לילדים סרט.

היום ארבע עשר של הטיול יום שני – 29/08/22

בוקר נצא בנסיעה של כשעה וחצי צפון מזרחה לכיוון העיר פרנקפוט שם ניכנס לתחנת ההשכרה להחזרת הקרוואנים שהיו ביתנו בימים האחרונים. נשלים את הליך האריזה וההחזרה של הקרוואנים ולאחר ההחזרה ניפרד מהם לשלום נעשה תמונה קבוצתית לסיום הטיול
משם נמשיך במרוכז בהסעה לשדה התעופה של פרנקפורוט  ולאחר שנפקיד מזוודות ושניפרד מגרמניה נעלה על הטיסה חזרה לישראל. 

הערות
בהתאם למזג האוויר יתכנו שינויים בסדר המסלול
החניונים שבמסלול אינם סופיים ועלולים להשתנות  

מידע כללי

פארקי שעשועים בטיול

 • פארק השעשועים ליד מינכן - סקיי-ליין
 • פארק השעשועים הגדול באירופה - אירופה פארק
 • פארק המים פרדאייס גלאקסי המקורה והמחומם הגדול וביער השחור בעיירה טיטיזה
 • פארק השעשועים הראשון שנפתח בגרמניה שכולל גם פארק חיות - טאיפסדריל

 

אתרים מרכזיים בטיול

 • סיור בעיר פרייבורג בגרמניה
 • העיירה הציורית טיטיזה ושייט באגם
 • פארק הציפורים -  ומופע ציפורים
 • מוזיאון התחבורה, התעופה והחלל בשפייר
 • אתרי כיף: מגלשות הרים בטונדאו, מגלשות הרים בגוטח, מתקני אתר פנדורה
 • מגוון אתרי טבע: מערת הנטיפים - אנשי האדמה, מפלי טודנאו, רכבל בלכן וסיור על ההר, מסלול לותר השביל התלוי מעל היער, אי הפרחים באגם בודן, שביל הגמדים, עליה ברכבל פלדברג
 • מגלשות הרים מהירות בגוטח, מגלשות הרים הארוכות ביער השחור בטודנאו

 

אתרים לבחירה בטיול

 • פארק חבלים

 

לינה בטיול

 • חניונים מוסדרים ברמת 3 עד 5 כוכבים

   

  בארץ לפני הטיול

 • מפגש קבוצה בארץ
 • חוברת הדרכה להתארגנות וחוברת הדרכה על הקרוואן

 

צוות הטיול

 • מדריך הטיול - מורה דרך מוסמך של משרד התיירות, מדריך טיולים מומחה ליער השחור
 • מנהל הטיול 

 

 

נשמע מעניין התקשרו 1-800-550-770

או שלחו פנייה בהמשך הדף

לקבל מידע מלא ופרטים על הטיול

 

 

המראה מישראל 
בתאריך 61 באוגוסט בשעה 04:50 בטיסת לופטהנזה LH691 לעיר פרנקפורט נחיתה בשעה 08:20

טיסה חזרה לישראל 
בתאריך 29 לאוגוסט בטיסה של חברת לופטהנזה מספר LH690 המראה בשעה 18:00 ונחיתה בישראל בשעה 23:05


הערות 
     • לוח הזמנים עשוי להשתנות בהתאם לשינוי של חברת תעופה או של לוח הטיסות של  חברת התעופה
     • ארוחות קלה כגון כריך ושתייה מוגשות בכל הטיסות – להזמת אוכל מיוחד (חלק מהם בתשלום יכול להיות בתשלום נוסף): כשר, צמחוני, מנות ילדים וכד' יש לפנות למשרדנו.
    • כל נוסע ראשי להביא מזוודה אחת במשקל 23 ק"ג ותיק יד או טרולי אחד במשקל של עד 7 ק"ג 
נשמע מעניין התקשרו 1-800-550-770

או שלחו פנייה בהמשך הדף

לקבל מידע מלא ופרטים על הטיול


לצפייה בדגם מומלץ למשפחה עם 3 או עם 4 נפשות לחץ כאן 

לצפייה בדגם מומלץ למשפחה של 3 או עם  4 נפשות לחץ כאן 

לצפייה בדגם מומלץ למשפחה עם 5 או 6 נפשות עם  ילדים צעירים  לחץ כאן 

לצפייה בדגם מומלץ למשפחה עם 5 או 6 נפשות עם  ילדים בוגרים  לחץ כאן 

 

את העובדה שאסור לטוס לחו"ל ללא ביטוח זה דבר שכבר ידוע לכולם, אבל בטיול עם קרוואן 
זה חשוב עוד הרבה יותר.

 • נשמח להציע לכם לעשות ביטוח בריאות ומטען שכולל גם כיסוי מורחב לכיסוי דמי ביטול לביטול הנסיעה מסיבות רפאיות מיום ההרשמה ועד הטיול ללא תוספת עלות לפוליסה
 • ניתן לרכוש כיסוי נוסף לביטול מסיבה של הדבקות במחלת הקורנה או כניסה לבידוד בגלל קרבה למאומת לקורונה
 • ניתן לרכוש ביטוח החזר השתתפות עצמית בקרוואן
   
  כל המידע על ביטוחים תמצאו באתר שלנו כאן 

מה כלול בטיול

טיסה

 • טיסה ישירה הלוך ושוב בטיסה סדירה בחברת תעופה לופטהנזה, על פי התוכנית של הטיול
 • מחיר הטיסה כולל את כל המיסים, האגרות וההיטלים שידועים ביום מתן המחיר.

 

העברות

 • העברה משדה התעופה לתחנת ההשכרה ביום ההגעה.
 • העברה מתחנת ההשכרה לשדה התעופה ביום החזרת הקרוואן.

 

קרוואן

 • קרוואן אחד למשפחה עד 6 נפשות.
 • ערכת מטבח לעד שישה אנשים
 • ערכת פיקניק הכוללת שולחן וכיסאות כמספר הנוסעים
 • קילומטרים ללא הגבלה.
 • מיסים מקומיים הקשורים להשכרת הקרוואן והלינה בחניונים.
 • דמי ניקיון ומסירה של הקרוואן.
 • שירות דרך וביטוח לקרוואן כולל השתתפות עצמית.
 • מיכל חומר כימי לשירותים.

 

אתרים

 • דמי כניסה לאתרים אשר מצוינים ככלולים בתוכנית הטיול.

 

חניונים

 • דמי החנייה לקרוואן לכל החניונים שבתוכנית הטיול - שם החניון יכול להשתנות אך לא האזור שלו
 • החניה בחניון כוללת חיבור חשמל במידה וקיים בחניון.
 • דמי הכניסה והלינה בחניונים לנוסעי קרוואן לכל לילה.
 • שימוש במקלחות החניון כולל מים חמים.
 • מילוי וירקון מים ופינוי זבל בחניון

 

הדרכה

 • 2 מדריכים ישראלים דוברי עברית, אחד מהם מורה דרך מוסמך של משרד התיירות.
 • ספר טיול הכולל הסברים על מסלול הנסיעה בטיול, הוראות נסיעה ונקודות מפגש.
 • מכשיר קשר בכל קרוואן

 


 

מה לא כלול במחיר הטיול

 

כללי

 • חידוש והארכות לדרכון לתוקף לפחות 6 חודשים מיום תחילת הטיול.
 • רישיון נהיגה ישראלי בתוקף לכל נהג שבצמוד לו רישיון נהיגה בין לאומי.
 • כל מס או היטל שאינו ידוע כעת ויוטל בעתיד.
 • הוצאות בעל אופי אישי.

 

ביטוחים

 • ביטוח רפואי אישי לכל נוסע וביטוח מטען של הנוסעים
 • ביטוח החזר דמי ביטול מסיבה רפואית
 • ביטוח החזר השתתפות עצמית בקרוואן
 • מומלץ לעשות ביטוח משולב לכל הדברים 

 

טיסה

 • כל שינוי שיעשה על ידי חברות התעופה לגבי היטלים ואגרות של כרטיסי הטיסה.
 • הזמנה שריון או שמירת מקום ישבה בטיסה, מטען נוסף וכד'.
 • שדירוג של כרטיס טיסה.
 • פיצול או קיצור או הארכה של תאריכי היציאה או החזרה מהטיסה של הקבוצה.

 

קרוואן

 • ערכת שינה לכל נוסע
 • אגרות כבישים
 • דלק עבור הקרוואן (הקרוואן הוא בעל מנוע סולר)
 • חניה לקרוואן באתרי התיירות

 

כלכלה ובידור

 • כניסות לאתרים אשר צוינו כתוספות למחיר בטבלת התוספות.
 • ארוחות בטיול.
 • מוצרי מזון לקרוואן.
 • אירועים ובילויים בערבים אשר צוינו בתוכנית הטיול כולם אינם כלולים בעלות הטיול.

 

תחבורה

 • תחבורה ציבורית בערים אלא אם ציון בתוכנית שכלול.
 • תחבורה ציבורית בימים חופשיים.
 • השכרת אופניים.

 

פיקדון

 • פיקדון שגובהו כ- 1,500 יורו אשר יינתן על ידי ביצוע של שמירת מסגרת בכרטיס אשראי (ויזה או מסטרכארד בלבד)
 • המסגרת של הפיקדון תשתחרר לאחר 30 יום לאחר לקיחת הקרוואן, בניכוי נזקים, אם היו.
 • בזמן קבלת הקרוואן, חתימה על חוזה התחייבות לתשלום קנסות דרך, בחיוב בכרטיס אשראי שינתן לביטחון. 

 

חניונים

 • שימוש במכונות כביסה וייבוש
 • שימשו במתקני בישול בחניון.
 • שימוש במתקנים בחניון אשר עולים כסף בחניון למעט חשמל לקרוואן ושימוש במקלחות והשירותים.

 

 

נשמע מעניין התקשר 1-800-550-770

או שלחו פנייה בהמשך הדף

לקבל מידע מלא ופרטים על הטיול

תנאים כללים לקיום טיול ולהתנהלות בטיול

 • מסלול הטיול מפרט את המקומות והאתרים שבהם נבקר אך לא בהכרח את סדר ביצועם.
 • מיקום ושמות החניונים עלולים להשתנות מהתכנון המקורי, אולם הם יישארו באזור המתוכנן.
 • המסלול בנוי על חופש נסיעה במתכונת המסלול הפתוח והאחריות להגיע בזמן למקום מפגש שנקבע היא על פי רצונו ועל אחריותו של המטייל.
 • אין המארגנים ב.ד. גרייבר סיטונאי תעופה ותיירות בע"מ יהיו אחראים על כל עיכוב או אי ביקור בכל אתר שהוא בין בתשלום ובין שלא בתשלום שנגרם עקב איחור או שנגרם מאי הגעת הקרוואן בזמן למקום מפגש מכל סיבה ולרבות עקב בעיות תחבורה, תאונות, תקלות טכניות וכד' .
 • על הנוסע להיות צמוד לתוכנית הנסיעה הכללית המצויה בספר הטיול על מנת להיות צמוד לקבוצה, אי הצמדות מכל סיבה שהיא היא על אחריות הנוסע בלבד והמארגנים ב.ד. גרייבר סיטונאי תעופה ותיירות בע"מ לא יהיו אחראים על כל נושא ודבר שיקרה עקב אי ההיצמדות.
 • המארגנים ב.ד. גרייבר סיטונאי תעופה ותיירות בע"מ יהיו אחראים על כך שיימסר בתחילת הטיול קרוואן תקין למעט תקלות שיצוינו בטופס הקבלה בדיקת הקרוואן היא אחריות המטייל בלבד.

  תנאים כללים לתשלום על הטיול

 • דמי הרשמה: בעת ההרשמה לטיול תשולם מקדמה בגובה של 400 יורו לקרוואן, דמי הרשמה לא יוחזרו בשום מקרה למעט במידה והטיול בוטל על ידי המארגנים וביוזמתם.
 • תשלום עבור הטיול: יתרת התשלום עבור הטיול תבוצע לא יאוחר מ- 45 יום לפני תאריך היציאה.
 • המחיר הנקוב לטיול הינו מחיר במט"ח.
 • על פי החוק לצמצום השימוש במזומן ניתן לשלם עבור ההזמנה במזומן עד לסך של 11,000 ש"ח (את המחיר במט"ח לצורך זה בלבד יש לחשב לפי שער יציג) במידה וסכום העסקה עולה על 11,000 ש"ח ניתן לשלם עד 10% מעלות ההשכרה ועד לתקרה של 11,000 ש"ח, את התשלום במזומן ניתן לשלם בשקלים או במט"ח.
 • בתשלום שקלי השער לחישוב ההמרה ממט"ח לשקלים יהיה לפי שער מזומנים גבוה, וזאת במקרה של תשלום במזומן, העברה בנקאית או תשלום של עד שישה תשלומים בכרטיס אשראי. במידה והתשלום הינו בכרטיס אשראי עם מעל 6 תשלומים, הסכום לתשלום יהיה בתוספת של  1.5% נוספים לסך סכום העסקה.
 • ניתן לשלם בתשלומים בכרטיס אשראי במסלול קרדיט על פי ההסכם בין הלקוח לבין הבנק.
 • בביצוע העברה במט"ח מחשבון לחשבון, יש לוודא שכל העלויות העברה הם על חשבון המעביר (OUR) וכן יש להוסיף תוספת של 20 יורו לכל העברה עבור דמי טיפול בהעברות מטח.
 • נרשמים אשר ירצו להמשיך שהותם אחרי הטיול או להתחיל אותו לפני הקבוצה ישלמו בתוספת לעלות הטיול תשלום של 50 אירו לאדם, בנוסף את העלות הנגבית על ידי חברת התעופה עבור שינוי הטיסה ובמידה ויבקשו להאריך את השכרת הקרוואן את עלות הקרוואן, כל שינוי כזה מותנה באישורן המוקדם של החברות השונות.
 • דמי ביטול: דמי ביטול בגובה 100 ש"ח או 5% הנמוך שבניהם יגבו בהתאם לחוק הגנת הצרכן במקרים שבהם הביטול נעשה על פי התנאים בחוק הגנת הצרכן. במידה והביטול נעשה מעבר לתנאי חוק הגנת הצרכן יהיה דמי הביטול:
 • ביטול של עד 60 יום לפני הטיול: דמי ביטול בגובה דמי הרשמה.
 • ביטול של 60 עד 30 יום לפני מועד היציאה: יגבו דמי ביטול בגובה של 40% מעלות הטיול בתוספת דמי ההרשמה.
 • ביטול הטיול שיעשה 30 יום לפני הטיול ועד 15 יום לפני הטיול: יחויבו בדמי ביטול בגובה של  70% מעלות הטיול בתוספת דמי ההרשמה 
 • ביטול של 15 יום עד יום הטיול: דמי ביטול של כל עלות טיול.

   

  תנאים כלליים להזמנת הטיול ולהזמנת הקרוואן במסגרת הטיול

 • ביצוע ההרשמה לטיול יעשה רק כאשר הלקוח יחזיר את טופס ההרשמה חתום על ידו במקומות המתאימים לרבות פרטי כרטיס האשראי וחתימה על פרטי האשראי וכן תשלום המקדמה בפועל. לא תבוצע הרשמה במידה וטפסים יוחזרו שהם לא מלאים וחתומים כנדרש.
 • הצעת המחיר המופיעה באתר או שנשלחה בדוא"ל היא בכפוף לתנאים הכלליים המפורטים הנמצאים באתר החברה או במשרדי החברה וניתן לקבל העתק להדפסה מהם על פי דרישה כאמור בהערה שבתחתית עמוד זה.
 • בכל מקרה של שאלה או הבדל בין הרשום במסמך זה לבין תנאי חוזה ההשכרה שיחתם בחו"ל בין הלקוח לבין חברת ההשכרה יגברו ויהיו מחייבים תנאי ההשכרה על פי חוזה השכירות שיחתם מול החברה המקומית, בשפה האנגלית או בשפה המקומית, במעמד קבלת הקרוואן.
 • המארגנים ב.ד. גרייבר סיטונאי תעופה ותיירות בע"מ לא יהיו אחראים על תקינותו של הקרוואן במהלך הטיול, שירות לקרוואן יינתן על ידי החברה המשכירה ונציגה המקומי ובסיוע של צוות הטיול של ב.ד. גרייבר סיטונאי תעופה ותיירות בע"מ במידת האפשר.
 • במידה והקרוואן יוחזר לתחנת ההשכרה מלוכלך ו/או עם נזקים תגבה חברת ההשכרה את עלות הנזק או דמי ניקיון וכד' עד גובה דמי ההשתתפות העצמית לכל מקרה בנפרד מהמטייל וכל תשלום מסוג זה יבוצע בין המטייל חברת ההשכרה בחו"ל ועל אחריותם בלבד.
 • ב.ד. גרייבר סיטונאי תעופה ותיירות בע"מ אינה הכתובת לתביעות כנגד חברת ההשכרה המקומית. מקום השיפוט של תלונות בין השוכר לחברת ההשכרה המקומית יהיה על פי תנאיי חברת ההשכרה.
 • חברת ההשכרה המקומית שומרת לעצמה את הזכות לתת רכב חלופי לזה שהוזמן בזמן קבלת קרוואן, ללא הודעה מוקדמת, ומבלי לגבות תוספת מחיר מהלקוח.
 • המספר המקסימאלי של הנוסעים בקרוואן כפי שמופיע במפרט הרכב באתר קרוואנים של ב.ד. גרייבר סיטונאי תעופה ותיירות בע"מ הוא המספר המחייב. במידה ומספר הנוסעים יעלה על מספר זה רשאית חברה ההשכרה המקומית לא לתת לשוכר את הקרוואן, במידה ונלקח קרוואן ונמצאו בו מעל למספר הנוסעים המותר בחוק כפי שמופיע במפרט הרכב באתר קרוואנים של ב.ד. גרייבר סיטונאי תעופה ותיירות בע"מ, יהיה הקרוואן ללא ביטוח וב.ד. גרייבר סיטונאי תעופה ותיירות בע"מ מסירה מעליה כל אחריות לטיפול בלקוח זה.
 • התנאים הכללים המלאים להשכרת קרוואן נמצאים בשפה האנגלית באתר האינטרנט של קרוואנים של ב.ד. גרייבר סיטונאי תעופה ותיירות בע"מ וניתן לראותם ולהדפיסם על פי דרישה.
 • בכל מקרה תנאי ההשכרה המחייבים יהיו על פי חוזה השכירות שיחתם מול החברה המקומית במעמד קבלת הקרוואן.
 • מוסכם בזאת שכל תביעה ו/או טענה אשר יש למטייל כנגד ב.ד. גרייבר סיטונאי תעופה ותיירות בע"מ ללא יוצא מהכלל חייבת להיות מובאת בפני החברה לא יאוחר מתום 90 יום לאחר חזרתו לארץ.
 • מוסכם ומוצהר בזאת מפורשות כי עצם הזמנת הטיול אצל ב.ד. גרייבר סיטונאי תעופה ותיירות בע"מ ישירות או באמצעות משרד נסיעות וגם/או אצל סוכן נסיעות כלשהו ברחבי הארץ, לא תקנה סמכות שיפוט מקומית לבתי המשפט שבאזור שיפוטם שבו מקום מגוריו של המזמין או המקום בו מצוי משרד נסיעות. בכל מקרה שתוגש תביעה נגד ב.ד. גרייבר סיטונאי תעופה ותיירות בע"מ בין אם תוגש התביעה נגד ב.ד. גרייבר סיטונאי תעופה ותיירות בע"מ לבדם וגם/או יחד עם משרד הנסיעות שאצלם נרשם הלקוח, תהא סמכות שיפוט מקומית לבתי המשפט בעיר חיפה בלבד.

 

התנאים הכלליים שפורטו הם חלק מהזמנת הלקוח לטיול קבוצתי בקרוואנים הוא מצטרף למסמכים הבאים:

 • "טופס ההרשמה" עליו חתם המטייל.
 • טופס "מה כלול בטיול" הנמצא באתר האינטרנט
 • טפסי "תנאי מידע והזמנה" הנמצאים באתר האינטרנט
 • טופס "תנאי שכירות הקרוואן" לדגם שבטיול אשר נמצאים באתר האינטרנט

 

עצם ההרשמה לטיול מהווים את אישור הנרשם שקרא והבין את כל התנאים הכללים וכן נתן את הסכמתו לתנאים הללו וכן לכל התנאים שפורט ומפורטים בטפסים האמורים.

 

 

נשמע מעניין התקשרו 1-800-550-770

או שלחו פנייה בהמשך הדף

לקבל מידע מלא ופרטים על הטיול

מחיר הטיול הוא מחיר כולל עבור מרבית מרכיבי הטיול - טיסה, קרוואן, חניונים, מרבית האתרים, הדרכה ועוד


למעבר למחירון הטיול לחץ כאן 

הוצאות נוספות בטיול

 

אתר תיירות

 • פארק החבלים לאוכינגן שהמחיר בו בין 28 אירו למבוגר, ילדים ונוער מגיל  8-15 בעלות של 21 אירו, ילדים מגיל  5-7 בעלות של 17 אירו, רכישת כפפות 2 אירו למשתתף
 • פונוקולור פרייבורג – בעלות של כ- 4 אירו לאדם  

   

  לקרוואן

 • חניה באתרי תיירות עד כ- 50 אירו לכל הטיול
 • דלק כ- 300 אירו לכל הטיול

 

בחניון

 • למעוניינים - כביסה כ- 10 עד 12 אירו למכונת כביסה ומייבש כביסה

 

מזון

 • כלכלה בטיול כאשר העלות המקורבת לאדם ליום (לאלו שאוכלים לפחות 80% מהארוחות בקרוואן) היא כ- 15 אירו ליום וכ- 210 אירו לכל הטיול לאדם
 •  ניתן להזמין לחמניות טריות בחניונים בעלות של יורו בודדים לכל יום

 

תחבורה ציבורית

 • ניתן להשתמש בתחבורה ציבורית בעיר פרייבורג, מחיר ניתן לראות באתר התחבורה העירוני של העיר

 

*שדות חובה