עכשיו שהחלטתם שאתם רוצים לצאת ולבלות לטייל בקרוואנים בדרום אמריקה ולא פחות חשוב החלטתם על השכרת הקרוואן בדרום אמריקה בחברת גרייבר קרוואנים המתמחה בהשכרות קרוואנים במדינות דרום אמריקה השונות.

מה שנותר לכם לעשות זה להחליט על היעד שאליו תרצו לטייל,  וזאת לפני שתבחרו את הדגם המתאים לכם ובעמוד הזה תתחילו את החיפוש שלכם לחופשה המושלמת ולצאת ל- טיול קרוואנים בדרום אמריקה.
בבחירת מקום השכרת קרוואן בדרום אמריקה צריך לקחת בחשבון את יעד הטיסה שלכם והיכן היא נוחתת: האם זה שדה התעופה בברזיל או אולי שדה התעופה בארגנטינה. כדי לבחור נכון את יעד הטיסה חשוב לזכור שטיול בקרוואנים בדרום אמריקה הוא טיול שבו הנסיעות בין האתרים השונים ארוכות מאד ולא ניתן לקחת במדינה אחת ולהחזיר במדינה אחרת.

חשוב לזכור שאין לבחור טיסות שמגיעות מאוחר ביום כיוון שתחנות ההשכרה נסגרות בדרך כלל בשעה 17:00 וכן לא לבחור טיסות שממריאות חזרה לארץ מוקדם מידי לפני השעה 13:00 כי תחנות השכרת הקרוואנים נפתחות רק בשעה 9:00 בבוקר, ולא פחות חשוב לא לבחור טיסות הנוחתות או ממריאות ביום ראשון שבו מרבית תחנות ההשכרה סגורות וכמובן עדיף שלא להתחיל או לסיים את השכרת הקרוואן בדרום אמריקה בשבת שבה בחלק מהתחנות סגורות או שיש תוספת תשלום על לקיחה או החזרה בשבת.

לאחר שתבחרו את היעד הכללי השל הטיול בקרוואנים כעת תבחרו את ההמדינה בה תרצו לטייל ואז תוכלו להתקדם לאותה המדינה בדרום אמריקה ושם לבצע את השלב הבא של בחירת העיר במדינה בדרום אמריקה שבה תתרצו לבצע את שכירת הקרוואן. 

פשוט לחצו על התמונה של אחת המדינות בדרום אמריקה:

  • השכרת קרוואנים בברזיל
  • השכרת קרוואנים בארגנטינה